כל הסיבות לקנות אופיס עם רישיון

header pic

רכישה של אופיס עם רישיון תשתלם לכם בלא מעט מובנים ותהווה אפשרות עדיפה בהרבה על פני אלטרנטיבות כמו שימוש באופיס ללא רישיון או תוכנות אחרות שנחשבות לפחות טובה. אם אתם רוצים לדעת טוב יותר מדוע יהיה כדאי לכם לשלם על שימוש עם רישיון, המשיכו לקרוא על כל הסיבות.

  • שיתוף קבצים בענן – תוכלו לשתף את כל הקבצים שלכם עם שותפים לעבודה ועובדים אחרים עם מערכת שיתוף הקבצים של אופיס בענן, ישירות דרך תיקיה ייעודית במחשב שלכם שנקרת One Drive.
  • ניתן לשלם באופן חודשי – כאשר אתם בוחרים באופציה של תשלום בעבור אופיס עם רישיון, אתם לא צריכים להגביל את עצמכם לתשלום שנתי(על אף שניתן לחסוך כך), אלא אפשר לשלם כל בכל חודש.
  • התוכנות המובילות בעולם – אקסל, וורד ופאוור פוינט נחשבות לתוכנות הטובות ביותר בעולם בתחומן. הן מנצחות תוכנות מתחרות בכל הפרמטרים, ולא בכדי נחשבות לבחירה מועדפות כמעט בקרב כל אחד.
  • מחיר אטרקטיבי בעבור הרישיון – אתם לא צריכים לשלם יותר מידי כסף כדי להתחיל לעשות שימוש ברישיון. המחירים אטרקטיביים במיוחד.
  • התקנה פשוטה – לאחר התשלום תקבלו קישור להורדה של התוכנות ורק תצטרכו לשים את קוד ההפעלה שתקבלו. זה פשוט למדי זה לוקח דקות ספורות.

כפי שאתם יכולים לראות, יש לא מעט סיבות שאמורות לעודד אתכם לשלם בעבור אופיס עם רישיון. כך שזוהי האופציה הטובה ביותר שאתם יכולים לבחור בה במובן הזה. זה יהיה שווה את הכסף שלכם ותוכל ליהנות מכל היתרונות בסופו של דבר.

תעשו לעצמכם טובה ואל תבחרו באופיס פרוץ. זה פשוט לא ישתלם לכם וחבל שתבחרו באפשרות הזו, אשר תתברר כפחות טובה בסופו של דבר. פשוט תשלמו עבור התוכנות. מידע נוסף באתר SeKeys

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עושים כסף משיווק שותפים?
שיווק שותפים היא אחת מטכניקות עשיית הכסף באינטרנט המוכרות והפופולריות ביותר. על אף שהשוק הרבה יותר...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
בונה אתרים מומלץ – איך תדעו לבחור?
פיתוח אתרים הוא תחום צומח שזכה להכרה רחבה בשנים האחרונות. הוא מקיף את כל סוגי יישומי האינטרנט ואתרי...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
יוטיוב – האם כדאי לפתוח לעסק?
כמעט כל סוג של עסק יכול להפיק תועלת מפתיחה של ערוץ יוטיוב. זוהי דרך מעולה לשווק מוצרים ושירותים, לספק...
קרא עוד »
יול 26, 2021