סרטוני אנימציה – כיצד יוצרים סרטונים ברמה גבוהה

סרטוני אנימציה – כיצד יוצרים סרטונים ברמה גבוהה

אחד הכלים שעומדים לרשות מפרסמים או גורמים אחרים שרוצים להעביר מסר לקהל הרחב, בין אם זה מסר שיווקי, חברתי, תרבותי או פוליטי, אלה סרטונים אשר כוללים אנימציה.

אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של סרטונים מסוג זה, כאלה אשר משודרים בהפסקת פרסומות, מוצגים באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, יוטיוב, וכן לא פעם חברות וגורמים אחרים בוחרים להשתמש בסרטונים כאלה בעת ערבי השקה, ערבי לקוחות, ועוד.

הסיבה לכך היא מאוד ברורה, מדובר בסרטונים שקל מאוד להפיק, באופן יחסי הם מאוד זולים, בוודאי ביחס לסרטון שכולל שחקנים בשר ודם, אז יש צורך להעסיק צוות שלם לצורך הפקתו, וכן, אנחנו סרטונים כאלה ניתן לבצע בהם דברים, שאי אפשר בהכרח להציג בסרטונים רגילים, בטח לא באותן עלויות. זאת בזכות העובדה שאנחנו יכולים להשתמש במחשבים לשם כך.

העניין הוא, בשביל לייצר סרטוני אנימציה ברמה גבוהה, הרי שאנחנו צריכים לדעת כיצד לעשות את זה. ישנן נקודות שונות שעלינו לשים לב אליהן, בשביל שנוכל לייצר סרטונים ברמה משביעת רצון.

נקודות שחשוב לשים לב אליהן

ראשית, הסרטון צריך להיות ממוקד. אין טעם להכין סרטון ארוך מדי, אין טעם גם לנסות ולהכניס בסרטון אינספור מסרים. אנחנו צריכים להגדיר את המסר בצורה ברורה ולהעביר אותו. זה דורש מאיתנו כמובן עבודת הכנה ותוכנית פעולה ברורה.

שנית, הסרטון צריך להיות מופק על ידי צוות מנוסה וכן יש להכין אותו באמצעות תוכנות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חשוב לחפש את התוכנות שיתאימו לצרכים שלנו.

שלישית, לפני הפקות של סרטי תדמית אנחנו צריכים לזכור מי קהל היעד שלנו וכן איפה אנחנו רוצים להציג את הסרטון. זאת על מנת שהוא יתאים לקהל וכן לפלטפורמה בה אנחנו מבקשים להקרין אותו.

כתוב/כתבי תגובה