קורס פיתוח אפליקציות לילדים מוכשרים

יש לנו ביקוש עצום להדרכה לפיתוח אפליקציות במדינה שלנו. עם זאת, רוב האנשים שמתכוננים להפוך למפתחים לא מודעים לעובדה שיש דבר כזה קורס פיתוח אפליקציות. הסיבה לכך היא שהם לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך לעשות את זה. מה שאתה צריך לעשות הוא לוודא שאתה מבין מה המשמעות של קורס פיתוח אפליקציות ואילו קורסים זמינים עבורך. לאחר מכן, החליטו איזה מהם יהיה הטוב ביותר עבורכם והתחילו.

מדוע כדאי ללמוד קורס פיתוח אפליקציות לילדים?

קורס פיתוח אפליקציות לילדים הוא דרך מצוינת ללמד אותם את היסודות של קידוד ופיתוח אתרים. זה גם מלמד אותם איך להשתמש באינטרנט ובמנועי החיפוש. קורס זה ילמד אותך כיצד להתחיל לפתח אפליקציות משלך באמצעות הטכנולוגיות העדכניות ביותר. תלמד כיצד לעצב, לפתח ולהשיק את האפליקציה הראשונה שלך תוך מספר ימים. . הנה מה שאתה מקבל: שיעורי לפני ואחרי בשפות התכנות הטובות ביותר. למד לפתח אפליקציות ב-iOS, Java, Android ו-HTML5. האם אתה מוכן ליצור את האפליקציה הראשונה שלך? למד כיצד לאחסן נתונים באופן מקומי או מרחוק. שימוש בשירותים שונים מבוססי ענן כמו Dropbox, Box או ספקים אחרים. כיצד תוכל לשתף מידע כלשהו עם חבריך עם כלי קוד פתוח בחינם? תלמד כיצד לשלב אימייל, יומן ועוד שלל תכונות אחרות באפליקציה שלך. קורס זה של ליפלרנר מושלם לסטודנטים שמשתמשים במחשב רק כמה שבועות אבל יש להם בסיסיים מאוד . 

מה אתה צריך? 

רק מיומנויות מחשב בסיסיות (ידע מסוים בתכנות יעזור). תלמד כיצד ליצור חווית משתמש נהדרת. הצוות שלנו מנוסה בעיצוב, פיתוח ושיווק אפליקציות. הגרסה הסופית שלך של האפליקציה שלך תהיה מלוטשת במלואה ותבדוק לאיתור שגיאות או בעיות אפשריות לפני פרסום ב-AppStore. . קורס זה מתאים לסטודנטים ש: 1) מחפשים להשלים את השכלתם 2) יש להם ניסיון כלשהו בכתיבת קוד 3) יש להם שעה פנויה בסוף השבוע 4) רוצים להזניק את קריירת הקידוד שלהם 5) יודעים שהם רוצים עבודה קלה דרך להרוויח כסף עם iOS

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשב המק לא נדלק – מה עושים?
אחד הרגעים המבהילים ובוודאי הפחות נעימים שיכולים לקרות לנו, מבחינה מקצועית וגם אישית במקרים מסוימים,...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
ניהול רשתות – על מה אחראיים מנהלי רשתות?
ניהול רשת הוא חלק חשוב בכל עסק. כל חברה צריכה לוודא שהיא מחוברת לחברות, לקוחות וספקים אחרים. ניתן...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
הפקת חשבונית ירוקה: למה זה משתלם יותר לעסקים?
אם יש לכם עסק אתם כבר בטח מודעים לצורך המתמיד בהפקת חשבונית. מדובר למעשה במסמכים שהם אסמכתא על תשלום...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020