אתר תדמית לעסק – מה הוא אמור לשקף

אתר תדמית לעסק הוא כרטיס הביקור של העסק. הוא זה שישקף את המהות של העסק, השירותים אותם הוא מציע לצרכנים פוטנציאליים ואת המוניטין המוצלח של העסק אשר נבנה בזכות מוצרים/שירותים איכותיים ולקוחות מרוצים. במאמר זה נרחיב לגבי אתר תדמיתי המיועד לעסקים על כל יתרונותיו. קריאה נעימה.

אתר תדמית – חייבים את זה?

נכון להיום יש אפשרות של בניית אתרים מסוגים שונים ולכן עסקים רבים מתלבטים האם לבנות אתר תדמיתי או שמא עדיף להם אתר מסחר אלקטרוני – חנות וירטואלית, פורטל אשר ישקף את הידע המקצועי של העסק בתחום בו הוא עוסק או אתרים נוספים מסוגים אחרים. כאן חשוב לעצור שנייה ולהבין שאתר תדמית לעסק הוא כרטיס הביקור הבסיסי ביותר. 

אתר תדמיתי הוא הבסיס של כל עסק והוא הכלי הייצוגי מיתוגי החשוב ביותר של החברה מול קהל הלקוחות המתעניינים, ולכן הוא בגדר חובה. בנוסף, אתר התדמית של החברה מציע ערוץ תקשורת פתוח עם הלקוחות דרכו הם יוכלו לפנות אל הנהלת העסק או שירות הלקוחות של העסק בכל זמן נתון על ידי השארת פרטי התקשרות או יצירת קשר טלפוני ישיר.

אתר תדמית לעסק – חשוב לדעת

  • מידע – האתר יכלול מידע לגבי החברה, מוצריה, שירותיה ופרטי ההתקשרות אליה.
  • תדמית – האתר הוא המקום בו ניתן לעסוק בבניית תדמית חיובית מקצועית ומוצלחת לחברה ומוצריה. 
  • מסרים – אתר תדמיתי יכיל מסרים ברורים אודות החברה שלכם ותועלות המוצר או השירות אותו אתם מציעים וזאת באמצעות משפטי קופי מדויקים ומסקרנים. קהל הגולשים ירצה ליצור אתכם קשר בכדי לקבל פרטים נוספים או למטרת סגירה.
  • עדכניות – כפי שכתבנו אתר תדמית הוא בגדר כרטיס ביקור של העידן הדיגיטלי ולכן חברה או עסק קטנה כגדול אשר אינה מציגה בפני לקוחותיה אתר אינטרנט אשר מייצג אותה, נחשבת לחברה אשר לא אימצה את החדשנות הדיגיטלית של העשור האחרון.

לסיכום, אתר תדמית לעסק הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר למיתוג העסק באמצעות שיווק דיגיטלי נכון. לאחר בניית האתר, חשוב לקדם את האתר, להעלות כתבות מקצועיות, לפרסם ברשתות חברתיות ועוד. בהצלחה

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בונה אתרים מומלץ – איך תדעו לבחור?
פיתוח אתרים הוא תחום צומח שזכה להכרה רחבה בשנים האחרונות. הוא מקיף את כל סוגי יישומי האינטרנט ואתרי...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
ירון מוראדי: טיימינג, הדבר החשוב ביותר בסטארטאפ
רעיון למוצר זה מצוין, אבל הוא לעולם לא יעשה כסף בלי היזם הנכון לחברה. מצד שני, יכול להיות יזם מבריק...
קרא עוד »
יול 24, 2022
חברת AGHAI עוסקת במיתוג
כל בעל עסק או בעל מקצוע אשר מעוניין לפרסם את עצמו, לשווק את עצמו בקרב הקהל הרחב ובפרט בקרב גולשי...
קרא עוד »
מאי 05, 2019