אחסון אתרי וורדפרס – איך בוחרים שירות אחסון?

אחסון אתרי וורדפרס

כשאנחנו מבקשים להתחבר לפלטפורמת וורדפרס, עלינו לזכור שזה רק שלב אחד בתהליך להקמת אתר אינטרנט חדש. על מנת שנוכל באמת לעבוד עליו ולהשתמש בו, הרי שאנחנו צריכים להתחבר לשרת אחסון חיצוני.

מדובר על שרת של חברה אשר מחזיקה ברשותה חוות שרתים וכך היא למעשה מאפשרת לבעלי אתרים לעלות את האתר שלה לרשת. החיבור נעשה באמצעות הקמת אתר שיושב על שרת חיצוני, זוכה לדומיין משלו, וכל גולש אשר ירצה להיכנס לאתר האינטרנט יצטרך לרשום את הדומיין ובעזרת השרת הוא יגיע אליו.

על מנת שהאתר יפעל בצורה טובה, בטוחה ואחראית, הרי שיש צורך להתקין אותו על גבי שרת אחסון אתרים וורדפרס איכותי, יש לבחון את רמת השרת ורמת השירות שמקבלים מהחברה המארחת, יש לבחון את איכות אבטחת השרת וכמובן עד כמה הוא מתאים לסוג האתר, בין אם מדובר באתר רגיל, אתר מכירות או כל סוג אחר של אתר.

איך נבחר שרת אחסון בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון את גודל השרת ולוודא שהוא מתאים לסוג האתר שאנחנו רוצים לבנות. כאן חשוב לומר, ישנם שרתים ייעודיים עבור בניית אתרי וורדפרס וישנם שרתים וירטואליים שיכולים להתאים לאתרים קטנים יותר.

שנית, יש לבחון את רמת האבטחה של השרת, עד כמה היא מתעדכנת, עד כמה חזקה ומונעת חדירה של גורמים שעלולים לחבל באתר.

שלישית, צריך לבדוק את רמת הגיבוי שהשרת מספק, זאת על מנת לשמור על כל המידע והחומר שמופיע באתר. בפרט כל מה שקשור ליכולת לשכפל את האתר במידה ויש צורך בכך.

ארבע, חשוב לבחון את מהירות השרת בשביל לאפשר לגולשים ליהנות מגלישה מהירה ונוחה באתר. אחד הדברים המשמעותיים ביותר בחוויית הגלישה בכל אתר אינטרנט.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטוני תדמית – למי זה מתאים?
בדרך כלל כאשר בעלי עסקים רוצים לחשוף את מה שיש להם להציע בפני המתעניינים, הם נוטים לעשות זאת בשלל...
קרא עוד »
נוב 27, 2018
מרכזיה לעסקים: מה מקבלים במסגרת השירות?
אם גם אתם מנהלים עסק כלשהו במדינת ישראל, יש סיכוי לא רע שחלק מהותי בעבודה שלכם מתבסס על שיחות טלפון,...
קרא עוד »
נוב 03, 2020
אביזרי עישון משוכללים וטכנולוגיים למעשנים המודרניים
במדינה שלנו זה לא ממש נדיר למצוא חובבי עישון ויש לא מעט צרכני קנאביס בגילאים שונים ומחתכים שונים של...
קרא עוד »
נוב 12, 2020