כמה קישורים להוציא מהאתר?

הקישורים הוא נושא נרחב שבכתבה אחת בוודאי אי אפשר להקיף אפילו עשירית ממנו. בכתבה זו נרצה לדבר על נושא ספציפי הקשור להוצאת קישורים מהאתר. בעידן המודרני חלק מהאופטימיזציה של אתר לצורך קידום אורגני בגוגל מומלץ להוציא 2 סוגי קישורים מתוכן מסוים בבלוג באתר שלכם: קישור פנימי – כלומר קישור לעמוד אחר באתר שלכם וקישור חיצוני – קישור מהאתר שלכם למקור חיצוני. זה לא חובה אבל בהחלט מומלץ כיוון שהוא מציע חוויית משתמש טובה יותר לגולשים, הצגת תוכן בצורה טבעית ומקצועית יותר וכו'.

 

כיצד קישורים היוצאים מהאתר שלנו משפיעים עלינו?

ובכן כל עוד מדובר במינון נכון כדאי להוציא קישורים מהאתר שלכם לקישורים חיצוניים. זה רק טבעי שאתר יקשר גם לתכנים חיצוניים ובוודאי אם הוא רוצה להציע חוויית משתמש טובה יותר לגולשים שלו. הבעיה היא שמרבית בעלי האתרים לא רוצים להוציא קישורים מהאתרים שלהם לאתרים חיצוניים כיוון שהם מפחדים לקדם מתחרים וגם חוששים לאבד את הגולשים שלהם שכרגע עסוקים בקריאת מאמר באתר שלהם. ובכן במקרים כאלה מומלץ לקשר את הקישורים הללו בתחתית המאמר ולא בתחילת או באמצע שלו, בנוסף להוציא קישור אחד כזה מעמוד זה די ויותר וגם לא חייב לעשות זאת בכל העמודים האתר וגם לא בכל התכנים בבלוג. לבסוף מומלץ יהיה להגדיר שהקישור יפתח בחלון חדש כך שגם אם הגולש עובר לאתר אחר עדיין תישאר לו חלונית עם האתר שלכם בדפדפן ולא יצא לגמרי מהאתר שלכם.

 

האם זה יפגע בקידום האורגני שלנו אם לא נוציא קישורים לאתרים חיצוניים?

אין תשובה חד משמעית בנושא, רק המלצות כן להוציא מעט קישורים מהאתר שלכם כיוון שמדובר בתצוגה טבעית יותר וסמכותית יותר של תוכן. אם אתם מאוד חוששים תוכלו לקשר לאתרים אחרים שלכם היושבים על IP שונה.

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עבור בניית קישורים.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרייה של ביטקוין – מה זה אומר?
שימוש בכוח העיבוד של המחשב מאפשר לכרות מטבעות ביטקוין. אם בעבר כוח עיבוד נמוך היה מספיק כדי לכרות...
קרא עוד »
אוק 03, 2021
צפיות באינסטגרם – מה זה נותן?
צפיות באינסטגרם הן מספר הפעמים שאדם הסתכל בפרופיל האינסטגרם שלך. זהו מדד נפוץ המשמש למדידת הצלחה...
קרא עוד »
פבר 23, 2023
ניהול רשתות – על מה אחראיים מנהלי רשתות?
ניהול רשת הוא חלק חשוב בכל עסק. כל חברה צריכה לוודא שהיא מחוברת לחברות, לקוחות וספקים אחרים. ניתן...
קרא עוד »
יונ 28, 2022