כמה קישורים להוציא מהאתר?

הקישורים הוא נושא נרחב שבכתבה אחת בוודאי אי אפשר להקיף אפילו עשירית ממנו. בכתבה זו נרצה לדבר על נושא ספציפי הקשור להוצאת קישורים מהאתר. בעידן המודרני חלק מהאופטימיזציה של אתר לצורך קידום אורגני בגוגל מומלץ להוציא 2 סוגי קישורים מתוכן מסוים בבלוג באתר שלכם: קישור פנימי – כלומר קישור לעמוד אחר באתר שלכם וקישור חיצוני – קישור מהאתר שלכם למקור חיצוני. זה לא חובה אבל בהחלט מומלץ כיוון שהוא מציע חוויית משתמש טובה יותר לגולשים, הצגת תוכן בצורה טבעית ומקצועית יותר וכו'.

 

כיצד קישורים היוצאים מהאתר שלנו משפיעים עלינו?

ובכן כל עוד מדובר במינון נכון כדאי להוציא קישורים מהאתר שלכם לקישורים חיצוניים. זה רק טבעי שאתר יקשר גם לתכנים חיצוניים ובוודאי אם הוא רוצה להציע חוויית משתמש טובה יותר לגולשים שלו. הבעיה היא שמרבית בעלי האתרים לא רוצים להוציא קישורים מהאתרים שלהם לאתרים חיצוניים כיוון שהם מפחדים לקדם מתחרים וגם חוששים לאבד את הגולשים שלהם שכרגע עסוקים בקריאת מאמר באתר שלהם. ובכן במקרים כאלה מומלץ לקשר את הקישורים הללו בתחתית המאמר ולא בתחילת או באמצע שלו, בנוסף להוציא קישור אחד כזה מעמוד זה די ויותר וגם לא חייב לעשות זאת בכל העמודים האתר וגם לא בכל התכנים בבלוג. לבסוף מומלץ יהיה להגדיר שהקישור יפתח בחלון חדש כך שגם אם הגולש עובר לאתר אחר עדיין תישאר לו חלונית עם האתר שלכם בדפדפן ולא יצא לגמרי מהאתר שלכם.

 

האם זה יפגע בקידום האורגני שלנו אם לא נוציא קישורים לאתרים חיצוניים?

אין תשובה חד משמעית בנושא, רק המלצות כן להוציא מעט קישורים מהאתר שלכם כיוון שמדובר בתצוגה טבעית יותר וסמכותית יותר של תוכן. אם אתם מאוד חוששים תוכלו לקשר לאתרים אחרים שלכם היושבים על IP שונה.

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עבור בניית קישורים.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אחסון אתרי וורדפרס – למה זו הפלטפורמה המועדפת על מקדמי אתרים?
אתם חושבים להתחיל לקדם את האתר שלכם? או אולי לבנות אתר חדש ורוצים שהוא יהיה מקודם בצורה טובה? קחו...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
הבנת היסודות של למידה בשוק ההון
יציאה למסע כדי להבין את הדינמיקה של שוק ההון יכולה להיות מרגשת ומרתיעה כאחד. כמי שרוצה עמוק בתחום הזה,...
קרא עוד »
פבר 24, 2024
באיזה שלב בפיתוח אפליקציות מוציאים אבטיפוס?
בפיתוח אפליקציה, ישנם שלבים שונים מרעיון לאב טיפוס ולאחר מכן למוצר מוגמר. השלב הראשון הוא שלב...
קרא עוד »
אוק 29, 2022