איקומרס משתלט על העולם – איך ייראה מסע שופינג בעוד 20 שנה?

עד לפני עשור עוד אנשים היו אומרים לכם שהם מפחדים לשים את כרטיס האשראי שלהם באינטרנט, מפחדים לרכוש מוצר אונליין, מדוע הם צריכים לחכות 3-4 שבועות למוצר ולעתים אף יותר כשהם יכולים לקנות אותו בחנות באופן מידי? איך יסמכו על כך שהחנות אונליין לא תגנוב מהם כסף ותחייב את האשראי על מוצרים נוספים? מה יקרה במידה וירצו להחזיר מוצרים ועוד? ובכן כיום אין כמעט אדם שלא רוכש מוצרים אונליין.

 

מדוע אנשים מעדיפים לקנות אונליין כיום?

  • העובדה שגם חנויות מקצה אחד של המדינה יכולות למכור מוצרים לאנשים הגרים בקצה השני של המדינה גורם להעלאת התחרות בכל תחום כמעט ובשל כך הורדה במחירים של המוצרים והשירותים. המחירים אטרקטיביים יותר ואנשים חוסכים בעלויות לעומת חנויות פיזיות.
  • ניתן לבצע השוואת מחירים בלחיצת כפתור בנוחות וביעילות.
  • בדרך כלל בחנויות האונליין יהיו יותר דגמים ומלאי גדול יותר כיוון שבעלי החנויות לא תלויים במקום מסוים בחנות כדי לקדם את המוצרים. האחסון של המוצרים במכולות או במחסני החברה מאפשרים אחזקה של מלאי גדול ומגוון יותר עם יותר מידות וצבעים כך שכמעט תמיד יש מה שאתם מחפשים.
  • ניתן להזמנה הזמנה בכל שעה ביום בדרך כלל (אתר החנות פתוחים 24/7) ואינכם צריכים לחכות לשעות הפתיחה של החנות כדי לעשות שופינג. ניתן גם לבצע את ההזמנה בקלות ובמהירות מהבית ללא צורך להתארגן ולבזבז זמן על הכנות, נסיעות, בזבוז של כסף לדלק או נסיעה בתחבורה ציבורית ועוד. המשלוח יהיה עד פתח הבית.

 

איך יראה מסע שופינג עוד 20 שנה?

בעוד 20 שנה רוב האנשים ירכשו מוצרים אונליין, המחירים בחנויות הפיזיות ירדו ומרבית השטחים הציבוריים יהיו יותר עבור משרדים, מפעלים, מחסנים ועוד.

 

צרו קשר עם שיווק חנויות וירטואליות.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הבנת מערכת PRIORITY: תובנות חיוניות להצלחה
בתחום של ניהול משימות יעיל ואופטימיזציה של פרודוקטיביות, מערכת PRIORITY עומדת כמגדלור של ארגון מובנה....
קרא עוד »
מאי 08, 2024
מה זה אוטומציה וכמה זה נדרש כשמחפשים משרת QA?
אחד מעמודי התווך של בדיקות התוכנה – QA הוא השימוש באוטומציה ולכן מדובר בנושא בסיסי וחשוב ביותר. בכל...
קרא עוד »
אוג 30, 2020
החשיבות של אנטי וירוס אצלכם בעסק
היום כבר ברור לכולם כי לא ניתן לקיים עסק ללא אנטי וירוס. בדיוק כפי שהמחשבים והטכנולוגיה שלנו לא...
קרא עוד »
ינו 28, 2020