איקומרס משתלט על העולם – איך ייראה מסע שופינג בעוד 20 שנה?

עד לפני עשור עוד אנשים היו אומרים לכם שהם מפחדים לשים את כרטיס האשראי שלהם באינטרנט, מפחדים לרכוש מוצר אונליין, מדוע הם צריכים לחכות 3-4 שבועות למוצר ולעתים אף יותר כשהם יכולים לקנות אותו בחנות באופן מידי? איך יסמכו על כך שהחנות אונליין לא תגנוב מהם כסף ותחייב את האשראי על מוצרים נוספים? מה יקרה במידה וירצו להחזיר מוצרים ועוד? ובכן כיום אין כמעט אדם שלא רוכש מוצרים אונליין.

 

מדוע אנשים מעדיפים לקנות אונליין כיום?

  • העובדה שגם חנויות מקצה אחד של המדינה יכולות למכור מוצרים לאנשים הגרים בקצה השני של המדינה גורם להעלאת התחרות בכל תחום כמעט ובשל כך הורדה במחירים של המוצרים והשירותים. המחירים אטרקטיביים יותר ואנשים חוסכים בעלויות לעומת חנויות פיזיות.
  • ניתן לבצע השוואת מחירים בלחיצת כפתור בנוחות וביעילות.
  • בדרך כלל בחנויות האונליין יהיו יותר דגמים ומלאי גדול יותר כיוון שבעלי החנויות לא תלויים במקום מסוים בחנות כדי לקדם את המוצרים. האחסון של המוצרים במכולות או במחסני החברה מאפשרים אחזקה של מלאי גדול ומגוון יותר עם יותר מידות וצבעים כך שכמעט תמיד יש מה שאתם מחפשים.
  • ניתן להזמנה הזמנה בכל שעה ביום בדרך כלל (אתר החנות פתוחים 24/7) ואינכם צריכים לחכות לשעות הפתיחה של החנות כדי לעשות שופינג. ניתן גם לבצע את ההזמנה בקלות ובמהירות מהבית ללא צורך להתארגן ולבזבז זמן על הכנות, נסיעות, בזבוז של כסף לדלק או נסיעה בתחבורה ציבורית ועוד. המשלוח יהיה עד פתח הבית.

 

איך יראה מסע שופינג עוד 20 שנה?

בעוד 20 שנה רוב האנשים ירכשו מוצרים אונליין, המחירים בחנויות הפיזיות ירדו ומרבית השטחים הציבוריים יהיו יותר עבור משרדים, מפעלים, מחסנים ועוד.

 

צרו קשר עם שיווק חנויות וירטואליות.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר תדמית לעסק – מה הוא אמור לשקף
אתר תדמית לעסק הוא כרטיס הביקור של העסק. הוא זה שישקף את המהות של העסק, השירותים אותם הוא מציע לצרכנים...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
כתיבת ניוזלטר – איך וכיצד הוא ישרת אותנו
אחד הכלים הטובים ביותר להגיע אל הלקוחות שלנו, היא דרך ניוזלטר. בין אם אנחנו רוצים להציג בפניהם מוצרים...
קרא עוד »
אוג 12, 2021
מה זה אחסון אתרים?
כשמדובר בבניית אתרים, יש מושגים שונים שחשוב לדעת ולהכיר אותם ולהבין למה מתייחס כל אחד. משום שאם אתם...
קרא עוד »
דצמ 05, 2022