חיבור אינטרנט מהיר ושירות מצוין – עם ספק אינטרנט ITC הכול יעבוד

בחירת ספק אינטרנט עשויה להשפיע מאוד בטווח הארוך, על חוויית השימוש בשירות חשוב זה. זאת, הן עבור עסקים והן עבור משתמשי אינטרנט פרטיים. כיום, מי מתפקד בעסקים או בחיים הפרטיים בלי שרות מסוג זה? כמעט כולם נעזרים בו והרבה. מה מציעה חברת ITC מבחינה זו?

פתרון מקצה לקצה

ספק אינטרנט מספק שרות, אשר איננו פשוט כפי שזה עשוי להראות במחשבה ראשונה. ברמה הטכנית למשל, יש גם "ספק תשתית אינטרנט" וגם "ספק אינטרנט". האחד, מחבר את התשתית במבנה ממנו אתם גולשים אליו. השני, מחבר מנקודה זו ואילך, אל רשת האינטרנט עצמה. בבחירת ספק itc לדוגמה, תספק לכם גם שירותי תשתית אינטרנט וגם שרותי ספק אינטרנט. עוד לא הצגנו את כל הכרוך בשרות כזה, אבל כאן אנחנו כבר מגיעים לנקודה חשובה – כדאי לחפש ספק אינטרנט, אשר מציע כמה שיותר ממה שדרוש לכם. ההיגיון בכך פשוט – לצמצם את היקף הספקים מולם אתם פועלים, מידת האינטראקציה עם ספקים שונים, כמה חשבוניות אתם מקבלים, היכולת לעקוב אחרי השירותים השונים בנפרד וכדומה. ניתן לומר, שהטוב ביותר הוא למצוא ספק, אשר מציע פתרון מקצה לקצה בתחום שבו מדובר.

עסקים בתפקוד אופטימאלי

בעסקים, התפקוד היעיל חשוב ביותר. כל היבט של תפעול העסק השוטף, עשוי להיות מקור לעיכובים, סרבולים, בזבוזים או להיפך – להיות יעיל, פשוט וזריז (ככל שניתן כמובן). לכן, עסקים מחפשים כל הזמן, מקורות אפשריים להתייעלות. במסגרת זו, יש שני כיוונים עקרוניים ראשיים. האחד, הוא להוסיף למערכת משהו חיצוני מייעל – איזו תוכנה או מערכת פיזית. אך השני והפשוט יותר, הוא להבטיח שמה שבמילא עושים, יבוצע ביעילות המרבית. לבחירת ספק אינטרנט עשויה להיות השפעה משמעותית על תפקוד העסק. זאת, מאחר שעסקים מסתמכים כיום במידה רבה כל כך, על השימוש ברשת האינטרנט. יש אתרים לעסקים, אשר העסק צריך לטפל בהם ולעקוב אחר המתרחש בהם. יש כמובן תקשורת אימיילים עניפה ותקשורת דרך האינטרנט בדרכים נוספות – מסרים מידיים, ועידות וידאו, רשתות חברתיות ועוד. כך שחיבור האינטרנט חייב לתפקד היטב.

מה ITC מציעה?

מלבד היותה ספק אינטרנט itc מציעה גם מגוון שירותים משלימים שונים. באופן יותר ספציפי, היא מציעה את הדברים הבאים:

  • ספק ותשתית – שירותי ספק אינטרנט (ISP או Internet Service Provider) + תשתית לחיבור לאינטרנט.
  • סינון תכנים – שרות סינון תכנים (“בקרת הורים") בשם אנטי ספאם iGuard.
  • שרותי תקשורת מקצה לקצה – ספציפית לעסקים, ITC מציעה שירותים מנוהלים עבור קישוריות אינטרנט וכן עבור רשת פרטית בין הסניפים. כל זאת, כולל סיוע בהקמת, בשדרוג ובתחזוקת תשתיות הרשת הארגונית.
  • IPVPN – שרות Virtual Private Network, אשר מאפשר לתקשר באופן מאובטח ופרטי.
  • פרימיום Wi-Fi – שרות עזר לעסקים, עבור הקמת רשת אלחוטית יעילה, אמינה וחזקה. ITC מסייעת בליווי העסק לאורך כל השלבים, החל משלב תכנון התשתית האלחוטית, דרך התקנתה ולבסוף עד שימוש מלא ברשת זו.
  • תמיכה יעילה ומקצועית – לקוחות החברה יכולים לפנות אליה 24 שעות ביממה, בכל ימי השבוע, באמצעות הטלפון או בעזרת טופס ייעודי לכך באתר ITC. חשוב להוסיף בהקשר זה, כי החברה מתמחה בתחום התקשורת ומנוסה בעבודה עם עסקים בנושא זה (מאז שנת 2014). היא מעסיקה מקצוענים מנוסים בנושא התקשורת, עם רקע מחברות תקשורת וארגונים גדולים.

לסיכום

בכדי להבטיח שאתם מקבלים את המיטב מחיבור האינטרנט שלכם, מומלץ לבחור בספק איכותי. לשם כך, קחו את ITC בחשבון!

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך הידידותי: למה להשקיע בשוק ההון לעתיד כלכלי בהיר יותר
בנוף הפיננסי הדינמי של היום, שוק ההון עומד כמגדלור של הזדמנויות עבור אלה המבקשים לבנות עתיד כלכלי...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
טיפים לבחירת קורס פיתוח
כאשר מחפשים קורס פיתוח יהיה חיוני לוודא כי עושים זאת בצורה חכמה וזאת תוך כדי שמתייחסים למספר היבטים...
קרא עוד »
מאי 09, 2021
מוצרי פרסום – חייבים להיות איכותיים ומתאימים ללקוחות
אם אתם מתכוונים להשיג מוצרי פרסום עבור העסק שלכם וקידומו, דעו לכם כי יהיה נחוץ מצדכם לבחור אך ורק...
קרא עוד »
ינו 12, 2022