מחשב המק לא נדלק – מה עושים?

מחשב המק לא נדלק – מה עושים?

אחד הרגעים המבהילים ובוודאי הפחות נעימים שיכולים לקרות לנו, מבחינה מקצועית וגם אישית במקרים מסוימים, מתרחש כאשר אנחנו מבקשים להדליק את מחשב המק שלנו, ואנחנו מגלים שהוא לא נדלק. לא משנה כמה אנחנו מנסים, על מה אנחנו לוחצים, כמה פעמים אנחנו בודקים את המטען, הוא לא נדלק. 

במקרה כזה, הדבר הנכון לעשות זה לפנות למעבדה מקצועית שמתמחה בתיקון מכשירי אפל, שם יבדקו את הבעיה וידעו כיצד להתמודד איתה. זה לא יהיה נכון מצידנו לנסות ולפתור את הבעיה לבד, מאחר ואם אין לנו ידע בנושא, ייתכן ונגרום נזק משמעותי יותר. מה עוד שייתכן מאוד שהבעיה היא בחומרה, ואז תידרש עבודה של טכנאים אשר יפתחו את המכשיר ויבדקו מה הבעיה. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים מעבדת תיקון למחשב אפל, חשוב לומר, אם המכשיר לא נדלק, זה יכול לנבוע מסיבות שונות. החל מכך שיש בעיה באחד החלקים הפנימיים של המכשיר וכלה בכך שיש בעיה במערכת ההפעלה שגורמת למחשב לא להידלק. 

כיצד בוחרים מעבדה בצורה נכונה

ראשית, יש לוודא שהמעבדה מעסיקה טכנאים שמתמחים בתיקון מחשבי מק. צריך לזכור, לא מדובר במחשבים רגילים אלא מחשבים של חברת אפל, ולכן גם ההכשרה עליהם היא מעט שונה. 

שנית, יש לבחון את הניסיון והמוניטין שיש למעבדה כמו מעבדת אגס נגוס תל אביב למשל, ועד כמה אנחנו באמת יכולים לסמוך על כך שהיא תדע לבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר. 

שלישית, יש לבחון עלויות, לוחות זמנים, אופי השירות וכן את האחריות שנקבל, הן על התיקון עצמו והן על כל הדברים מסביב, כולל החלפת רכיבים. 

ארבע, אנחנו צריכים לבחון את השאלה, האם בכלל משתלם לנו מבחינה כלכלית לתקן את המחשב או לקנות חדש. 

כתוב/כתבי תגובה