איך מוטי פלד ממליץ להשיג קישורים חיצוניים?

איך מוטי פלד ממליץ להשיג קישורים חיצוניים?

יש לא מעט דרכים להשיג קישורים חיצוניים, ולפעמים זה יכול להיות מבלבל באיזו דרך לבחור כדי להשיג קישורים לאתר. כדי להפוך את המשימה הזו לפשוטה יותר בעבורכם, תוכלו לעקוב אחר הדרכים הפשוטות והנפוצות ביותר להשיג קישורים חיצוניים כיום, לפי מוטי פלד.

  • קישורים בתשלום – זוהי הדרך הפשוטה ביותר. ניתן לקנות קישורים דרך מקדמי אתרים או בעלי אתרים פרטיים. השיטה הזו נחשבת לפשוטה, אך במקרים מסוימים העלויות יכולות להיות גבוהות, במיוחד אם קונים קישורים לאתרים חזקים.
  • מאמרים – קישורים שמופיעים בתוך מאמרים יכולים להיות אפקטיביים במיוחד. כפי שהזכרנו לעיל, ניתן לבחור בין פרסום בתשלום או באתרי מאמרים חינמיים. ההמלצה שלנו תהיה לעשות זאת דרך מקדם אתרים, כמו מוטי פלד, אשר יוכל להציע לכם חבילת מאמרים במחיר משתלם.
  • מדיה חברתית – תוכלו לפרסם את האתר שלכם באתר כמו פייסבוק למשל, וכך לגוון את פרופיל הקישורים עם קישורי No-Follow ועל הדרך גם ליהנות מטראפיק, בהנחה ואנשים נחשפים לפוסטים שאתם מפרסמים.
  • תגובות בבלוגים – מדובר בדרך קלאסית לבניית קישורים. רק שימו לב שאתם מגיבים בבלוגים בנישה שקשורה לאתר שלכם ולא עושים את זה בצורה ספאמית.
  • אתרי Web 2.0 – ניתן להקים בלוג באתרים כמו תפוז ואתר למטייל וכך לפרסם תכנים עם קישורים לאתר שלכם. זוהי גם כן דרך מעולה לגוון את פרופיל הקישורים.

רוצים לבנות קישורים חיצוניים בצורה נכונה, בדיוק כמו מוטי פלד? אל תעשו שימוש רק בדרך אחת ותמיד תנסו לגוון את הדרך שבה אתם בונים את הקישורים שלכם. זה ישתלם לכם בטווח הארוך ויאפשר לכם להפוך את האתר שלכם להרבה יותר מצליח, כך שתוכלו לקדם אותו בהצלחה בעבור ביטויים חזקים ברשת.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בואו להכיר מגזין טכנולוגיה שיעשה לכם סדר בחיים
כמות המידע שאנחנו נחשפים אליה היא פשוט אינסופית ולכל אחד מאתנו יהיה קושי גדול להבין את כל המידע הזה...
קרא עוד »
דצמ 05, 2018
מחשבים ניידים דל – איך קונים מחשב נייד בצורה חכמה
מחפשים מחשב נייד? מצוין! במאמר הבא נדבר על בחירת מחשבים ניידים בצורה נכונה - ובדגש על מחשבי חברת דל...
קרא עוד »
יונ 07, 2020
מיתוג עסקי – לא רק לבעלי עסקים
יש לכם עסק ואתם רוצים לקדם אותו ולהפוך אותו למשהו הרבה יותר ריווחי? חושבים שאתם יכולים לפרוח עם העסק...
קרא עוד »
יונ 09, 2021