איך מוטי פלד ממליץ להשיג קישורים חיצוניים?

איך מוטי פלד ממליץ להשיג קישורים חיצוניים?

יש לא מעט דרכים להשיג קישורים חיצוניים, ולפעמים זה יכול להיות מבלבל באיזו דרך לבחור כדי להשיג קישורים לאתר. כדי להפוך את המשימה הזו לפשוטה יותר בעבורכם, תוכלו לעקוב אחר הדרכים הפשוטות והנפוצות ביותר להשיג קישורים חיצוניים כיום, לפי מוטי פלד.

  • קישורים בתשלום – זוהי הדרך הפשוטה ביותר. ניתן לקנות קישורים דרך מקדמי אתרים או בעלי אתרים פרטיים. השיטה הזו נחשבת לפשוטה, אך במקרים מסוימים העלויות יכולות להיות גבוהות, במיוחד אם קונים קישורים לאתרים חזקים.
  • מאמרים – קישורים שמופיעים בתוך מאמרים יכולים להיות אפקטיביים במיוחד. כפי שהזכרנו לעיל, ניתן לבחור בין פרסום בתשלום או באתרי מאמרים חינמיים. ההמלצה שלנו תהיה לעשות זאת דרך מקדם אתרים, כמו מוטי פלד, אשר יוכל להציע לכם חבילת מאמרים במחיר משתלם.
  • מדיה חברתית – תוכלו לפרסם את האתר שלכם באתר כמו פייסבוק למשל, וכך לגוון את פרופיל הקישורים עם קישורי No-Follow ועל הדרך גם ליהנות מטראפיק, בהנחה ואנשים נחשפים לפוסטים שאתם מפרסמים.
  • תגובות בבלוגים – מדובר בדרך קלאסית לבניית קישורים. רק שימו לב שאתם מגיבים בבלוגים בנישה שקשורה לאתר שלכם ולא עושים את זה בצורה ספאמית.
  • אתרי Web 2.0 – ניתן להקים בלוג באתרים כמו תפוז ואתר למטייל וכך לפרסם תכנים עם קישורים לאתר שלכם. זוהי גם כן דרך מעולה לגוון את פרופיל הקישורים.

רוצים לבנות קישורים חיצוניים בצורה נכונה, בדיוק כמו מוטי פלד? אל תעשו שימוש רק בדרך אחת ותמיד תנסו לגוון את הדרך שבה אתם בונים את הקישורים שלכם. זה ישתלם לכם בטווח הארוך ויאפשר לכם להפוך את האתר שלכם להרבה יותר מצליח, כך שתוכלו לקדם אותו בהצלחה בעבור ביטויים חזקים ברשת.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כללי הברזל לתכנון נכון של אתר אינטרנט לעסק
פעמים רבות אנו נתקלים בבעלי אתרים שכל מה שהיה להם חשוב זה להתאים את צבעי האתר ללוגו, להכניס קצת תכנים...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
הניואנסים של הוצאת ספרים משפטית
ההוצאה לאור, כענף, משגשגת על דיוק, במיוחד כשמדובר בספרות משפטית. הוצאת ספרים משפטית היא קטע מתוחכם,...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
לייקים לדף פייסבוק עסקי
היום כל מי שמחזיק בדף פייסבוק עסקי, דואג לוודא כי הוא מכיל כמות מספקת של לייקים. יש לזכור כי כמות...
קרא עוד »
פבר 24, 2021