למה תכנת פריוריטי כל כך פופולארית באירגונים

אנחנו חיים בעידן בו היעילות היא שם המשחק. היא הדבר שמבחין בין חברות טובות לחברות מצויינות. היום אנחנו מבינים, אולי יותר מכל עידן אחר, כי מי שלא מתנהל באופן חכם ויעיל, סופו שלא ישאר על המפה באופן משמעותי. סופו שלא יצליח לממש את הפוטנציאל של החברה באופן מלא. 

הרי התנהלות לא יעילה וירידה בפריון של יום העבודה הן רעות חולות שכל מנהל מכיר היטב. אמנם ישראלים עובדים המון שעות אבל האם העבודה באמת יעילה דיה? כדי לענות על כך אנחנו נציג שורה של סיטואציות מוכרות היטב לכולם שיכולות להתנהל אחרת בזכות תוכנת ERP אחת. 

בעיות ופיתרונן, גירסת פריוריטי

כאמור, תוכנת פרוריטי  עם יישום פריוריטי זום היא תוכנה שבאה, בראש ובראשונה, להביא לתוצאות טובות יותר וניהול נכון יותר בשורה של חברות ואירגונים. אנחנו כאן כדי להציג את השורה הארוכה של הפתרונות אותן נותנת התוכנה בהקשרים שונים.

 

  • פגישות: ככל הנראה אין מה שמוריד מהתפוקה של יום העבודה במידה ניכרת יותר מאשר הפגישות שאין להן מקום. פגישות הן רעה חולה משום שהן תמיד לוקחות זמן רב יותר ממה שהן אמורות והן לא מאפשרות לעובדים להשלים את שורת המשימות שלהן בהצלחה. ממה שאמור היה להיות פינג פונג זריז שמטרתו איסוף מידע ותיאום, הופך מהר מאוד להזדמנות עבור העובדים וצוות ההנהלה לבזבז את הזמן במילנג חברתי. פריוריטי מאפשרת, במקום פגישה, ליצור תיאום והצלבת מידע בין העובדים ישירות מהמחשב. בלי כל פיטפוט נוסף. 

 

בקרה של ההנהלה: מנהל לחוץ לא עובד טוב. את זה כולנו יודעים. להוציא עובד מהרצף של הפעולות בשביל לקבל מידע באופן אוטומטי מוריד את הפיריון של יום העבודה. במקום זה, אתם יכולים להתעדכן בתוכנה המותאמת לצרכים המדוייקים של החברה שלכם. כך אתם תוכלו להיות רגועים והצוות יצליח להמשיך לעבוד בראש טוב.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרמטרים לפיהם נקבע מחיר קידום אתרים
כאשר מסתכלים על מחיר קידום אתרים אזי תוכלו להבין כי מאחורי המחיר שנגלה לפניכם עומדים לא מעט שיקולים...
קרא עוד »
נוב 23, 2018
כל מה שחשוב לדעת על קידום אתרים
בעבר, אמצעי הפרסום העיקריים היו רדיו, טלוויזיה, עיתונים, שלטי חוצות וכדומה. כיום, התחום לגמרי השתנה...
קרא עוד »
יול 19, 2019
עלות בניית חנות וירטואלית
הרבה פעמים, בעלי עסקים, בעלי מקצוע, תוהים בינים לבין עצמם, האם משתלם להם להשקיע תקציב מסוים בהקמת אתר...
קרא עוד »
יול 24, 2019