אלו הסיבות למה כדאי להכין סרטון אנימציה

סרטון אנימציה

רואים יותר ויותר סרטוני אנימציה היכן שאתם מביטים? זה קורה מכיוון שמשווקים שמו לב כי היתרונות הרבים של אלה מדברים בעד עצמם, וכאן הבאנו כמה סיבות עיקריות שמביאות בעלי עסקים לבחור בהכנה של כזה סרטון עבורם.

תופס את העין

איך שלא תביטו על זה, יצירה של סרטון אנימציה שיווקי למשל היא דבר שקרוב לוודאי הגולש והצופה יעצור על מנת להביט ולא ימשיך הלאה אל הדבר הבא שהוא רוצה לראות. סרטון אנימציה איכותי וטוב אף ישאיר את הצופה לצפות בו מתחילתו ועד לסופו. מסקנה? אם כבר אנימציה, כדאי להשקיע בעשייה עם מחשבה מעמיקה ועם איכות בתי מתפשרת של הסרטון על כל מרכיביו השונים.

נחקק יותר טוב בזיכרון

בסופו של דבר מיתוג טוב לעסק הוא כזה אשר הלקוח זוכר אותו. מבחינת החברה המפרסמת וזו אשר פועלת על ייצור של סרטון שיווקי באנימציה התוצר הסופי הוא הלקוח שזוכר את שם החברה ואת מה שהיא משווקת שם. מוצר או שירות מסוימים. אם זה קרה- האנימציה הביאה אל סרטון אפקטיבי, ומבדיקות שנעשות כל הזמן סרטוני אנימציה פשוט עושים את זה זכיר יותר טוב.

מניע לפעולה

סרטונים אשר עשויים בצורה של אנימציה ולא על ידי סרטון חי עם אנשים, הם כאלה אשר יש להם את היכולת הטובה יותר להעביר את המסר ולגרום לצופים לעשות. להרים טלפון כדי לרכוש או כל פעולה אחרת שבה מתמקד הסרטון. סרטון אנימציה ממיר.

באנימציה המסר עובד

יש יותר מידי סרטוני פרסומת ותדמית שבהם המסר העיקרי בכל לא עובר בצורה טובה אל הלקוחות שצופים בהם. זה יכול להיות סרטון שבו צופה הלקוח פעם אחר פעם מבלי שהוא בכלל מפנים את המסר. לעומת זאת, סרטון אנימציה מדויק שמפיק לכם שרון גזית הוא כזה שבו המסר עובר אל הלקוח באותן דקות ספורות.

טוב ליותר הקלקות

אתרים שבנו אותם עם חשיבה ישנה ומכילים בתוכם פרסומות משעממות ובאנרים נמצאים בנחיתות קשה לעומת אתרים בהם יש סרטוני אנימציה. אתרים עם סרטי אנימציה משאירים את הגולשים ליותר זמן ומייצרים בסופו של התהליך יותר הקלקות של הגולשים. זו דרך טובה למשוך את הלקוחות פנימה ומשם האתר עצמו כבר צריך לעשות את שלו לצד המסר העיקרי של הסרטון.

טוב יותר להסבר

ישנם נושאים מורכבים שעבורם קשה ללכוד את תשומת הלב של הגולשים ולהעביר את המידע בצורה יעילה. סרטונים של אנימציה מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם בתור כלי שיכול לעסוק בכל נושא ולגשר על כל מיני סוגים של פערים תרבותיים במידע שהוא מעביר.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיווק ממומן בגוגל: טיפים לתקציב לקמפיינים אפקטיביים
שיווק ממומן ב-Google, המכונה לעתים קרובות Google Ads, יכול להיות דרך יעילה ביותר לקדם את המוצרים או השירותים...
קרא עוד »
ספט 18, 2023
צילום לחנויות אינטרנט – שווה להשקיע בכך
שירותיו של צלם מקצועי אשר מציע לכם צילום לחנויות אינטרנט יהיו מאוד משתלמים מכיוון שהם יוכלו להביא...
קרא עוד »
יול 15, 2021
האם ניתן לסחור בשוק ההון מהבית?
מעוניינים לדעת עד כמה זה אפשרי לסחור בהצלחה בשוק ההון מהבית? ובכן, התשובה הקצרה לכך היא שזה אפשרי...
קרא עוד »
מאי 21, 2019