מה צריך לדעת לפני שבוחרים מנעולים חכמים לבית?

מנעולים חכמים

בשנים האחרונות, טרנד הטכנולוגיה הייחודית של מנעולים חכמים חזק מאוד ונכנס להרבה בתים חדשים או כשדרוג לבתים קיימים. מדובר במנעול חשמלי חכם המאפשר פתיחה ונעילה של הדלת ללא מפתח, כאשר השיטות השונות הנפוצות הם מסך מגע עם קוד לכניסה, מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע ומנעול המבוסס על טכנולוגיית זיהוי פנים. לכל מי ששוקל לעבור למנעול חכם כזה ולא בטוח איך לבחור, הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון.

אספו כמה שיותר המלצות

חשוב לדעת כי ישנן לא מעט חברות המציעות מנעולים חכמים היום ורבות מהן לא באמת מספיק מקצועיות או מנוסות. על כן, כדאי לאסוף כמה שיותר המלצות בטרם הרכישה כדי למנוע מצב לא נעים של פריצה או מנגנון תקול שיכלא את הדיירים בתוך הבית או מחוצה לו. לחץ כאן לקריאת המלצות וסקירה מפורטת על מנעולים חכמים ומומלצים.

נוטים לשכוח?

המנעולים החכמים הנפוצים ביותר הקיימים בימינו הם מנעולים עם מסך מגע בו יש להקיש קודם מסוים כדי לפתוח ולנעול. זאת שיטה נוחה במיוחד המורידה באופן משמעותי את כמות הפריצות והיא מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. יחד עם זאת, מי שמכיר את עצמו כאדם הנוטה לשכוח סיסמאות, תאריכים ומספרים, עלול בהחלט להגיע למצבים לא נעימים. מדובר במנגנונים לא מתפשרים ואם לא זוכרים את הקוד אפשר להינעל שעות ארוכות מחוץ לבית, עד שנציג מטעם החברה יוכל להגיע ולוודא כי הדיירים הבית הם אלו שמעוניינים להיכנס.

כמה דיירים בבית?

עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון הוא מספר הדיירים בבית. אם מדובר בהרבה דיירים זה יכול לעזור להקל על זכירת הסיסמא, אבל מעלה את האפשרות שהיא תדלוף איכשהו. מנעולים עם טביעת אצבע או עין יתאימו כאן, אבל חשוב לזכור כי ככל שמדובר ביותר דיירים, כך המחיר עשוי לעלות.

בשורה התחתונה, אנו ממליצים לבחור מנעולים חכמים בסבלנות ולאחר חקר שוק מקיף בלבד.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עלות בניית חנות וירטואלית
הרבה פעמים, בעלי עסקים, בעלי מקצוע, תוהים בינים לבין עצמם, האם משתלם להם להשקיע תקציב מסוים בהקמת אתר...
קרא עוד »
יול 24, 2019
כמה קישורים להוציא מהאתר?
הקישורים הוא נושא נרחב שבכתבה אחת בוודאי אי אפשר להקיף אפילו עשירית ממנו. בכתבה זו נרצה לדבר על נושא...
קרא עוד »
מרץ 12, 2022
גישה מרחוק – מה זה ולשם מה אנחנו צריכים את זה?
תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. נניח ואתם עובדים בעסק על מאפיינים מסוימים, כאלה שאתם לא יכולים לשתף...
קרא עוד »
יונ 17, 2020