מה צריך לדעת לפני שבוחרים מנעולים חכמים לבית?

מנעולים חכמים

בשנים האחרונות, טרנד הטכנולוגיה הייחודית של מנעולים חכמים חזק מאוד ונכנס להרבה בתים חדשים או כשדרוג לבתים קיימים. מדובר במנעול חשמלי חכם המאפשר פתיחה ונעילה של הדלת ללא מפתח, כאשר השיטות השונות הנפוצות הם מסך מגע עם קוד לכניסה, מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע ומנעול המבוסס על טכנולוגיית זיהוי פנים. לכל מי ששוקל לעבור למנעול חכם כזה ולא בטוח איך לבחור, הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון.

אספו כמה שיותר המלצות

חשוב לדעת כי ישנן לא מעט חברות המציעות מנעולים חכמים היום ורבות מהן לא באמת מספיק מקצועיות או מנוסות. על כן, כדאי לאסוף כמה שיותר המלצות בטרם הרכישה כדי למנוע מצב לא נעים של פריצה או מנגנון תקול שיכלא את הדיירים בתוך הבית או מחוצה לו. לחץ כאן לקריאת המלצות וסקירה מפורטת על מנעולים חכמים ומומלצים.

נוטים לשכוח?

המנעולים החכמים הנפוצים ביותר הקיימים בימינו הם מנעולים עם מסך מגע בו יש להקיש קודם מסוים כדי לפתוח ולנעול. זאת שיטה נוחה במיוחד המורידה באופן משמעותי את כמות הפריצות והיא מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. יחד עם זאת, מי שמכיר את עצמו כאדם הנוטה לשכוח סיסמאות, תאריכים ומספרים, עלול בהחלט להגיע למצבים לא נעימים. מדובר במנגנונים לא מתפשרים ואם לא זוכרים את הקוד אפשר להינעל שעות ארוכות מחוץ לבית, עד שנציג מטעם החברה יוכל להגיע ולוודא כי הדיירים הבית הם אלו שמעוניינים להיכנס.

כמה דיירים בבית?

עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון הוא מספר הדיירים בבית. אם מדובר בהרבה דיירים זה יכול לעזור להקל על זכירת הסיסמא, אבל מעלה את האפשרות שהיא תדלוף איכשהו. מנעולים עם טביעת אצבע או עין יתאימו כאן, אבל חשוב לזכור כי ככל שמדובר ביותר דיירים, כך המחיר עשוי לעלות.

בשורה התחתונה, אנו ממליצים לבחור מנעולים חכמים בסבלנות ולאחר חקר שוק מקיף בלבד.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלו הסיבות למה כדאי להכין סרטון אנימציה
רואים יותר ויותר סרטוני אנימציה היכן שאתם מביטים? זה קורה מכיוון שמשווקים שמו לב כי היתרונות הרבים של...
קרא עוד »
יול 08, 2019
סוחטים מישהו ברשת? כדאי לכם להיזהר
אין ספק כי האינטרנט פותח בפנינו עולם חדש שלא הכרנו לפני כן. פתאום אפשר לדבר עם אדם בניגריה או בארצות...
קרא עוד »
מאי 13, 2019
איזה טיפים תקבלו מסוכן 7XL?
סוכני 7XL מקוונים הופכים פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם מציעים דרך נוחה ובטוחה לשחק במשחקי קזינו...
קרא עוד »
מרץ 09, 2023