מקים אתר חדש? השתמש במאגר תמונות

מאגר תמונות

כולם יודעים כי פרסום על לוחות מודעות ובעיתונות הכתובה אינו מספיק, אלא לכל עסק המכבד את עצמו חייב להיות אתר. לעסק שיש לו אתר יש לו מגוון יתרונות העסק שלו חשוף ליותר הרבה אנשים ולקוחות, הפרסום שלו אינו מוגבל רק לאזור פרסום מסוים וזו הדרך הקלה והמהירה ביותר היום למכור מוצרים או שירותים. כאשר אתה ניגש לבנות אתר אתה שוכר בונה אתרים, המקפיד לבנות לך אתר מושלם, אתה שוכר את שירותיה של מעצבת אתרים שתדאג לעצב לך אתר מושלם, שילמת על אחסון, אך חסר לך דבר אחד חשוב התמונות למה הם חשובים, ולמה חשוב דווקא שאקנה תמונות ממאגר תמונות ולא אוריד באינטרנט הרי יש מלא. 

חשיבות של תמונות באתר שלך 

מחקרים הוכיחו כי החשיבות של שימוש בתמונה הינה גדולה מאד, משום שהעין של האדם ערוכה לקלוט ישר את התמונה, ולא את התוכן. מכיוון שכך התמונה שתבחר היא כרטיס הביקור, לכן חשוב להקפיד על בחירת תמונה באיכות טובה כזו שתתאים לעסק שלך ותעניין לקוחות. 

זכויות יוצרים

בעלי אתרים תמימים מורידים תמונות מגוגל ושמים באתר שלהם, אך אף אחד אינו טורח לומר להם שלתמונות בגוגל יש זכויות יוצרים. תמונות אלו באתר הם עבירה על החוק, לכן אסור להוריד תמונות מהאינטרנט, אלא אם כן אתם רוצים להיות חשופים לתביעה בעלות של אלפי שקלים אז מה עושים?

למה לרכוש תמונות ממאגר תמונות? 

קיימים עשרות מאגרי תמונות ראו כאן http://hayeruka-meimad.org.il, וניתן לבחור מאגר תמונות אחד, ובו יש מגוון שיש בו אלפי תמונות שבה תוכלו לבחור את התמונה המתאימה ביותר. בחירה ממאגר תמונות תאפשר לכם להיות ייחודיים, וגם לרכוש חוקית את התמונות לשימושכם האישי, כדי להיות מוגנים באופן מלא ללא חשיפה כלל של זכויות יוצרים. הכי כדאי לכם לבצע קניית תמונות במאגרי תמונות בתשלום, במידה והאתר שלכם הוא עסק לכל דבר במידה, וגם אם האתר שלכם משמש כתחביב או כעסק צדדי אתם יכולים להוריד תמונות מאתר חינמי, תוך שימת לב לקרדיטים שיש לכתוב ליוצרים ולכל תנאי האתר שמורידים ממנו. 

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך כותבים קורות חיים
כבר תקופה ארוכה שאתם שולחים קורות חיים למשרות שונות אך אף מעסיק לא יצר אתכם קשר? כדאי שתעצרו רגע...
קרא עוד »
דצמ 05, 2021
יתרונות וחסרונות של שירותי ענן
אחד התחומים שהטכנולוגיה העכשווית הביאה לפתח העסקים הקטנים וגם הגדולים הם שירותי הענן. שירות זה הוא...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019
לייקים לדף פייסבוק עסקי
היום כל מי שמחזיק בדף פייסבוק עסקי, דואג לוודא כי הוא מכיל כמות מספקת של לייקים. יש לזכור כי כמות...
קרא עוד »
פבר 24, 2021