איך לאתר חברת UX מוצלחת

כאשר אתם מחפשים חברה שתאפיין לכם את המסכים לתוכנה/ ממשק, או תאפיין לכם בצורה טובה את האתר, אתם מחפשים את חברת Pitango UX, חברה מוצלחת ומובילה בתחום. אך, כיצד תצליחו למצוא חברה UX מוצלחת שגם תתאים לצרכים שלכם? לשם כך, הכנו לכם טיפים. למעשה, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות, כאשר אתם מחפשים חברה מקצועית, הנותנת שירות של חווית משתמש:

מי צוות החברה?

חברת UX טובה, חייבת לכלול מאפיינים איכותיים ומקצועיים, אך גם גרפיקאים ומעצבי מסכים מהשורה הראשונה.

מי הלקוחות של החברה?

אמור לי מי הלקוחות של החברה- ואומר לך מי אתה. עליכם לבחור רק בחברת UX מקצועית, שעובדת עם חברות מובילות במשק: חברות הייטק, תעופה, ועוד. מומלץ לכם להיכנס לאתרים ולממשקים של הלקוחות, ולבצע בעצמכם בדיקות האם המסכים והפעולות עובדים כמו שצריך.

בדיקה מקיפה לתיק העבודות של החברה:

כדי לבחור חברת UX, עליכם לבדוק היטב את תיק העבודות של החברה. בעת שאתם בוחנים את תיק העבודות- עליכם לשים לב למספר פרטים עיצוביים:

 

  • בכמה גוונים משתמש המעצב? מעצב UX מקצועי, משתמש רק ב2-3 גוונים עיקריים. חברה שבה יש יותר גוונים בפרויקטים- איננה חברה מקצועית.
  • איזה גוון בחרו לכפתור ההנעה לפעולה? ישנו כלל ברזל בתחום הUX: כפתור ההנעה לפעולה, צריך להיות בצבע הלא שולט של המסך. כך, הוא בולט ישר לעין של הגולש. חברת UX שלא מבצעת את הכלל הזה, היא חברה לא מקצועית, שלא מומלץ לפנות אליה.
  • האם יש ריבוי פרטים על המסך? אחד מכללי הUX, הוא כמות הפרטים בקבוצה. בכל קבוצה, צריך להיות 7-9 פרטים. אחרת- המוח של הגולש כבר "בורח", ומאבד ריכוז. גם כמות קבוצות הפרטים על המסך, צריכה להיות בין 7-9 פרטים. לכן, חשוב לבחור בחברה המקפידה על כלל זה.

 

 

  • מהם שלבי העבודה של החברה מול הלקוח?

 

לפני שמתחילים לעבוד עם חברת UX, חשוב לדעת מראש מהם שלבי העבודה. לעולם- אל תעבדו עם חברה שעושה את כל העבודה לבד. חייב להיות מפגש היכרות ראשוני. ולאחריו- מפגשי היכרות ומחקר עמוק של החברה. ובמהלך העבודה- מפגשים של הגשת סקיצות.

לפי הטיפים הללו, עובדות חברות UX מקצועיות, שהביאו תוצרים יפים למשק הישראלי.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ניתן לשלם לחברת קידום רק שתעשה לי אופטימיזציה לאתר?
הליך קידום אורגני הוא הליך מורכב הטומן בחובו דאגה לעשרות פרמטרים שונים ויותר המשפיעים על דירוג האתר...
קרא עוד »
דצמ 09, 2020
השכרת כיתות: מה שרצית לדעת ולא היה לך על מי לשאול
השכרת כיתות היא נושא שלעתים קרובות עף מתחת לרדאר, אך הוא ממלא תפקיד מכריע בחינוך, הכשרה וסדנאות....
קרא עוד »
פבר 05, 2024
עדן שרעבי, פשוט ללמוד איתו אונליין
רוצים ללמוד איך להתנהל במרחב הווירטואלי במקצועיות רבה? לא ממש יודעים איך עובד האינטרנט וכיצד לגשת...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021