כשהטיימינג מדבר

כמה פעמים אמרו לכם ש"טיימינג זה הכל בחיים" או "הכל זה עניין של טיימינג". למשל, כאשר שחקן כדורסל מקבל את הכדור האחרון במשחק ומשחרר אותו ברגע הנכון, כשהוא בעמדת קליעה ואין סיכוי שיחטיא ואין זמן לקבוצה השנייה להגיב. כשאתם יוצאים בזמן לאירוע וויודעים לא להיתקע בפקק, למצוא חנייה במקום אטרקטיבי וליהנות ממקום איכותי באולם. הכל עניין של טיימינג. 

אין מקום טוב יותר להוכיח זאת מאשר בעולם העסקים ובפרט כשמדובר על חברות סטארטאפ. מאחר ומדובר בחברות צעירות, חברות שאין להם הרבה משאבים, כספיים ואחרים, אזי שהם צריכים לא פעם להתבסס על טיימינג נכון. אחרת הם לא יצליחו לעמוד ביעדים שלהם ולא ידעו כיצד לבצע את העבודה כפי שנדרש מהם. 

מי שיכול לעזור לנו בנושא, להסביר אותו לעומד ולספק לנו את כל המידע בשביל לדעת כיצד להתנהל, הוא ירון מוראדי. מדובר על יזם שמתמחה בחברות סטארטאפ ויש לו מספיק ידע וניסיון בשביל להסביר לנו כיצד להתנהל עם טיימינג. 

איך עושים את זה נכון?

בשביל להתנהל בצורה נכונה עם טיימינג, אנחנו צריכים להבין באילו תנאים אנו פועלים, מה עומד לרשותנו, מה גודל ההחלטה שעלינו לקבל ואז לראות איך הזמן משחק, לטובתנו או לרעתנו. 

למשל, אם אנחנו צריכים לקבל החלטה מתי להוציא מוצר לשוק, אז לא תמיד הבחירה הנכונה היא לעשות זאת באופן מיידי. יש הרבה פרמטרים שעלינו לבחון. בין אם זה איכות המוצר, בין אם זה קהל היעד שירצה בשירותיו, וכן היבטים אחרים שיכולים להשפיע על ההחלטה ועל היכולת שלנו להפיק ממנה את המקסימום. ירון מוראדי מסביר כי אם נדע לעשות זאת, בסופו של דבר, נשתמש בזמן בצורה שתשרת אותנו ונפעל על פי הטיימינג הנכון.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיווק ממומן בגוגל: טיפים לתקציב לקמפיינים אפקטיביים
שיווק ממומן ב-Google, המכונה לעתים קרובות Google Ads, יכול להיות דרך יעילה ביותר לקדם את המוצרים או השירותים...
קרא עוד »
ספט 18, 2023
ייעוץ זוגי ברחובות
מה הופך ייעוץ זוגי ליעיל? גורמים רבים לוקחים חלק בשאלה אם מערכת היחסים שלכם תימשך או לא. למעשה, רבות...
קרא עוד »
אוק 11, 2022
כיצד עובדת כריית אתריום?
אנשים אשר יש להם ידע רחב בחיים יכולים לקבל החלטות הרבה יותר חכמות ומושכלות. סביר להניח כי אנשים אלו...
קרא עוד »
ינו 03, 2019