5 אביזרי מין מומלצים לגברים

5 אביזרי מין מומלצים לגברים

רוצים לדעת מה המוצרים המענגים ביותר לגברים? הנה הרשימה:

בובות מין

כולנו מכירים את בובות המין הוותיקות  המיוצרות בעיצובים שונים, גוונים שונים, צבעים ובמשקל שונה. הבובות החדישות עשויות סיליקון רפואי ומציעות חדירה אל כל הפתחים השווים בגוף הנשי.

פלאש לייט

מוצר אוננות חשוב ואפקטיבי עבור גברים שרוצים להנות מעינוג מושלם. פלאש לייט הוא שרוול שמדמה באופן מושלם וגינה ומאפשר חדירה ואוננות מלאת עונג. המוצר טוב גם לאימון לפני סקס ומספק שעות רבות של הנאה.

סטראפ און

אם אתם אוהבים חדירה אנאלית ורוצים להחליף תפקידים עם בת או בן הזוג, תוכלו לבחור מוצר בשם סטארפ און. מדובר ברתמה שעליה מחובר בדילדו שנועד להחדרה על ידי בן או בת הזוג. באמצעות המוצר יותר גברים יכולים להנות מחדירות עוצמתיות בזמן סקס.

חרוזים אנאליים

רבים כבר יודעים שנקודות שונות ועוצמתיות נמצאות דווקא בפי הטבעת של הגבר. נקודת הגי' למשל ידועה ככזאת ששוכת בפי הטבעת ומאפשרת לגברים אורגזמות נפלאות. כדי להתנסות בחדירה אנאלית מומלץ לבחור חרוזים אנאליים להחדרה הדרגתית ושליפה בטוחה בכל רגע.

וגינה ניידת

וגינה ניידת מתאימה לגברים שממש לא רוצים להתחייב לנשים או לתת דין וחשבון על חיי המין שלהם. הווגינה עשויה סיליקון רפואי ומאפשרת חדירה בכול זמן ובכול דרך אפשרית. לעיתים יש ישבנים מסיליקון רפואי שיש בהם גם פי טבעת וגם וגינה להחדרה מכל פתח אפשרי. באמצעות אביזר זה נכונות לכם שעות של הנאה.

את כל האביזרים אפשר לקבל במשלוח דיסקרטי לכל מקום וכתובת ולהנות מרכישה דיסקרטית ונוחה. מרבית האביזרים מגיעים באריזה אסתטית שאינה מסגירה את המוצר, כך שיותר גברים יכולים לממש פנטזיות ולהנות ממוצרים לעינוג עצמי ולהעצמת הסקס וחיי המין.

כתוב/כתבי תגובה