מה מיוחד בשולחן גיימינג?

לאורך השנים האחרונות היינו עדים לצמיחה מטאורית בכל הקשור לעולם הגיימינג. עם תוכניות טלוויזיה חדשות (ואפילו ערוץ המיוחד לתחום זה) ואינספור אנשים בכל הגילאים הנהנים ממשחקים במחשב ובקונסולות המשחק השונות אין ספק כי מדובר בתחום מפותח מאוד, גם בישראל, ולצורך כך יש להתאים גם את הציוד לצרכי הגיימר. גיימר הוא למעשה אדם המשקיע שעות רבות במשחק כדי להפוך להיות הטוב ביותר, להתחרות בתחרויות ארציות ובינלאומיות במטרה לזכות בפרסים, לעלות בדירוג העולמי ואולי לזכות בספונסרים שיאפשרו לו להמשיך לעסוק בתחום במשרה מלאה תוך שהוא מתפרנס מתחום זה. על מנת להיות בטופ שלך צריך את הציוד הטוב ביותר ולצד מחשב או קונסולת משחק מתקדמת, כדאי גם לקנות שולחן גיימינג גדול ומתאים.

מה ההבדל בין שולחן גיימינג לשולחן רגיל?

ובכן שולחן גיימינג בנוי בצורה כזו המספקת את צרכי הגיימר ומתאימה לצרכים אלו. הגיימר משחק שעות רבות ולכן חשוב שהשולחן יהיה בגובה המתאים, הן מבחינת נוחות בזמן המשחק והן כדי לשמור על הגב והצוואר של הגיימר. כמו כן ישנם שולחנות הכוללים מתקן לכוס/פחית שתייה, לבקבוק ואפילו לאוכל – כדי שאלה יהיו זמינים ונגישים במינימום זמן ומאמץ ועדיין רחוקים מספיק מהמקלדת או שלטי המשחק כדי לא להישפך עליהם בטעות. בנוסף לכל אלה חשוב שהשולחן יהיה חזק ויציב לשאת את המסכים והציוד הנדרש וכן לכלול חור המיועד להעברת כבלים בצורה אסתטית ומסודרת.

אז איך נבחר שולחנות גיימינג?

אין ספק כי שולחנות גיימינג מיוחדים ובנויים אחרת משולחנות רגילים. גם בין שולחנות הגיימינג יש שינויים שונים בין חברות הייצור השונות ולכן אתם רוצים לבחון את הייחודיות של כל שולחן, איכות חומר הגלם והנוחות שלכם בישיבה מולו. כך תבחרו את השולחן המתאים לכם ביותר.

לרכישה בחנות גיימינג >>>

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדפסה על חולצות – למה זה משתלם לנו?
אם אנחנו מחפשים אמצעי פרסום שונים, ישנם לא מעט כלים שיכולים לעזור לנו, לא מעט כלים ואמצעים שיכולים...
קרא עוד »
ספט 02, 2020
איפה אפשר למצוא מבזקים כל רגע כשרים?
מבזקים כל רגע הם מבזקים המציעים את כל החדשות ואת כל הידיעות המעניינות יותר או פחות כאשר יש הבדל גדול...
קרא עוד »
אפר 25, 2022
המחשב איטי מה עושים? קבלו טיפים
מה עושים במקרה והמחשב איטי? זו שאלה שאנשים רבים שואלים, אך התשובה אינה פשוטה כפי שהיא נראית. המחשב...
קרא עוד »
אפר 22, 2023