פיתוח אפליקציות לילדים – כל מה שרציתם לדעת

פיתוח אפליקציות לילדים

היום זה נהיה פופולארי עבור ילדים ללמוד פיתוח אפליקציות כבר בגילאים מוקדמים, החל מגיל 10. למעשה, פיתוח אפליקציות מכיל בתוכו עבודות תכנות רבות ודורש לימוד קוד וידע טכנולוגי. הורים רבים מעלים תהיה הגיונית והיא "מדוע לסמן לילדים מסלול קריירה בשלב כל כך מוקדם?" והתשובה לכך הינה שגם אם הילדים לא ירצו לעבוד בתחום התכנות והפיתוח, בעולם של היום, ידע והבנת שפות תכנות עוזר להבין את העולם הדיגיטלי בו אנחנו חיים שרק הולך ומתפתח.

מה הילדים צריכים ללמוד כדי לפתח אפליקציות?

על מנת לפתח אפליקציות יש צורך בהבנת והפנמת משגוי יסוד בתכנות. מעבר לכך, בעת פיתוח אפליקציה יש צורך בעבודה עם משתנים לאחסון מידע וכמו כן יש צורך בעיצוב האפליקציות וחוויית המשתמש הסופית. כמו כן פיתוח אפליקציות יכולה לטמון בחובה אתגרים רבים ועל כן הילדים יצטרכו להתגבר עליהם ואפילו מומלץ שגם אם הם מקבלים ליווי בתהליכי הפיתוח, מומלץ שהמדריכים יחפשו עמם את התשובה במקום להגיש להם את הפתרונות על מנת שיפתחו חשיבה עצמאית לפתרון בעיות.

מדוע להתחיל ללמוד פיתוח בגיל כל כך צעיר?

במידה והילד שלכם מעוניין בידע פרקטי נוסף על מה שהוא לומד בבית הספר או שהילד הינו צרכן מדיה והייתם רוצים לעודד אותו להפוך ליוצר מדיה ותכנים, ייתכן ופיתוח אפליקציות לילדים tekkieuni הינו רעיון נהדר בשבילו. רבים חושבים שלימוד תכנות זו מטלה מסובכת עבור ילדים אך האמת היא שמכיוון שמדובר בשפות תכנות וכידוע, בגיל צעיר קל יותר ללמוד שפות חדשות, לימוד תכנות ופיתוח אפליקציות בגיל צעיר יכול להועיל לילד רבות ברכישת המיומנויות בקלות רבה יותר ועל מנת להגיע רחוק יותר בעתיד.

היכן מתאפשר לילדים ללמוד פיתוח אפליקציות?

המרכז לפיתוח מנהיגות דיגיטלית מציע קורס תכנות לילדים העוסק במגוון תחומים. ניתן למצוא במרכז קורס פיתוח אפליקציות המתאים ובנוי במיוחד לילדים. הקורס בנוי בצורה כזו שאין כל צורך להגיע אליו עם ידע מקדים. בנוסף, על מנת להטמיע את הידע הרלוונטי ולעודד את הילדים להצליח בפרויקטים שלהם, מקבלים הילדים ליווי שבועי על ידי מנטור מטעם המרכז.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלופות חדשניות לקירור תעשייתי מסורתי
קירור תעשייתי הוא מרכיב קריטי בתעשיות ייצור ועיבוד רבות, המבטיח ביצועים מיטביים ואריכות ימים של...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
האם לכל עסק יתאים פרסום באינסטגרם?
ברור לכל כיום כי אף עסק לא יכול לשרוד ללא פרסום. אך באותה מידה ברור כי אמצעי הפרסום הישנים הם פשוט כבר...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
הפקת חשבונית ירוקה: למה זה משתלם יותר לעסקים?
אם יש לכם עסק אתם כבר בטח מודעים לצורך המתמיד בהפקת חשבונית. מדובר למעשה במסמכים שהם אסמכתא על תשלום...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020