באיזה שלב בפיתוח אפליקציות מוציאים אבטיפוס?

בפיתוח אפליקציה, ישנם שלבים שונים מרעיון לאב טיפוס ולאחר מכן למוצר מוגמר. השלב הראשון הוא שלב הרעיונות, שבו הרעיון מפותח לאב טיפוס פונקציונלי. השלב השני הוא שלב הבדיקות, שבו המוצר נבדק ומאומת על ידי המשתמשים. השלב האחרון הוא שחרור של מוצר מוגמר.

מאמר זה דן כיצד יוצרים אבות טיפוס ומתי יש לשחררם כדי לוודא שהם עובדים היטב עם משתמשים. זה גם מדבר על איך ניתן לשפר אבות טיפוס במהלך התהליך הזה עם משוב בודקים.

אב טיפוס הוא מודל גס ועובד של משהו. הוא משמש לבדיקת הרעיון של אפליקציה וכיצד היא תתפקד בחיים האמיתיים. את אב הטיפוס ניתן ליצור ביד או בעזרת תוכנה.על מנת ליצור אפליקציה מתפקדת במלואה, מפתחים צריכים ליצור אב טיפוס לפני שהם נכנסים לייצור. זה מאפשר להם לבדוק את הקונספט ולוודא שהכל עובד היטב לפני היציאה לייצור.

הצעד הראשון ליצירת אב טיפוס של אפליקציה הוא להמציא רעיון מה אתה רוצה שהאפליקציה שלך תעשה, ואז להחליט איך אתה רוצה שהיא תתפקד.

אב טיפוס הוא דגם או עיצוב ראשוני למוצר או שירות, שנוצר באמצעות חומרים או טכניקות פשוטות. מטרתו של אב טיפוס היא לבדוק קונספט או תהליך, לעתים קרובות בתקווה ליצור עניין מצד משקיעים או לקוחות

איך עושים את זה?.

הצעד הראשון בפיתוח אבטיפוס הוא ליצור רעיון לאפליקציה ולתכנן את התכונות. בשלב זה, יהיה לך מושג מה האפליקציה צריכה לעשות ואיך היא אמורה להיראות. לאחר שתכננת את תכונות האפליקציה שלך, הגיע הזמן ליצור את הטיוטה הראשונה של האפליקציה שלך כדי שתוכל להתחיל לבדוק אותה עם משתמשים פוטנציאליים.

זה המקום שבו אבות טיפוס שימושיים מכיוון שהם עוזרים לך לבדוק את הרעיונות שלך לפני שאתה משקיע יותר מדי זמן וכסף בפיתוח המוצר הסופי.

צרו קשר עם חברת תוכנה >>>

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טונרים למדפסת
בכל מדפסת יש לא מעט מרכיבים. לכל רכיב יש תפקיד חשוב בביצוע התפקיד השלם – הפקת הדפים המודפסים ביעילות,...
קרא עוד »
ינו 25, 2021
מהו רישום BDI?
כדי להתחיל את תהליך הרישום של BDI, צריכים להיות לפחות שני דירקטורים של החברה ואדם מורשה לחתום בשם...
קרא עוד »
אוג 15, 2022
מתי מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין לענייני גירושין?
ע"פ הסטטיסטיקה: יותר משליש מהזוגות שהתחתנו או שהפכו לידועים בציבור - ייפרדו בשלב כלשהו במהלך חייהם....
קרא עוד »
ספט 01, 2020