קורס פיתוח אוטומציה – 3 סיבות למה כדאי לעשות אותו

קורס פיתוח אוטומציה – 3 סיבות למה כדאי לעשות אותו

אם יש סיבה מספיק טובה מדוע עליכם ללמוד QA ולפתח באמצעותה קריירה מרשימה, הרי שזו תהיה הקלות והשכר שאותו תרוויחו בתחום מרתק זה. במאמר זה, נביא 3 סיבות טובות מדוע עליכם ללמוד להיות מפתח אוטומציה.

קורס פיתוח אוטומציה – 3 סיבות למה כדאי לעשות אותו

  • תוכנה שעובדת טוב מול הלקוחות

כל חברה המפתחת מוצר, צריכה לבצע בדיקות. בדיקות הן חלק חיוני בפיתוח המוצר, במיוחד כדי להבטיח איכות.

חברות קטנות ובינוניות רבות, לא נותנות תשומת לב רבה לבדיקה למרות שהיא חיונית למסירת מוצר חזק. בדיוק כמו שחשוב שיהיו מבחנים, חשוב גם כיצד אנו מריצים את הבדיקות הללו.

  • מחזור משוב מהיר יותר

ללא אוטומציה של בדיקות, משוב לתכונות שזה עתה פותחו, יכול להימשך זמן מה. אוטומציה של בדיקות אלה, עוזרת לכם להפחית את מחזור המשוב ולהביא אימות מהיר יותר לשלבים בפיתוח המוצר שלכם.

אוטומציה של הבדיקות היא שימושית במיוחד משום שהיא מסייעת לכם לאתר בעיות או באגים בשלב מוקדם בשלב הפיתוח, מה שמגביר את יעילות הצוות.

  • צוות חוסך זמן

על ידי ביצוע אוטומטי של הליך הבדיקה, הצוות שלכם ישקיע פחות זמן באימות תכונות שזה עתה פותחו. זה גם משפר את התקשורת עם מחלקות אחרות כמו שיווק, עיצוב או בעלי מוצרים הנשענים על תוצאות הבדיקות הללו. מחלקות אלו יכולות לבדוק בקלות את יומני הבדיקות האוטומטיות ולראות מה קורה איתן.

כאשר אתם משתמשים בסביבת בדיקה אוטומטית, החברה שלכם תחסוך כסף ככל שתוציאו פחות משאבים לבדיקת המוצר שלכם. הרעיון הוא שאתם לא צריכים לעשות שום בדיקה ידנית. בפרויקט שלם, זה יכול לעשות את ההבדל.

כמובן שחשוב לזכור שמפתח אוטומציה שכר התחלתי יכול להיות טוב מאוד, שווה לבדוק את המקצוע הזה.

כתוב/כתבי תגובה