בכור גולן – כך מקדמים אתרים נכון

בכור גולן - כך מקדמים אתרים נכון

קידום מוצלח של אתרי אינטרנט דורש תשומת לב רבה למספר דברים בסיסיים, ביניהם אסטרטגיית בניית הקישורים, שימת הדגש על התוכן וזאת לצד אופטימיזציה של האתר המקודם. אם תדעו להתייחס היטב לכל אחד מאלה התוצאה תהיה אתר מקודם שנמצא בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל.

שימו דגש על התוכן באתר

כל בעל אתר שמגיע למיקום גבוה בתוצאות החיפוש וגם רוצה להישאר שם חייב לשים לב כי הוא מפנה את תשומת הלב הראויה לתוכן. עליכם לעשות כל מה צריך על מנת להוסיף לאתר תוכן איכותי ובעל ערך מוסף לגולש על בסיס קבוע. חפשו נושאים מעניינים מהנישה של האתר שלכם ונסו לברר כיצד תוכלו לתרום ולהוסיף מעבר למה שניתן למצוא בתוכן בעברית שקיים ברשת.

אופטימיזציה מקיפה של האתר

היבט נוסף שאל לכם לשכוח בכל הנוגע לקידום האתר יהיה אופטימיזציה שלו. תצטרכו לבחון את התגיות בעמודים השונים ואופן השימוש בהם, נוחות הניווט באתר ומהירות הגלישה בו, זאת לצד נקודות אחרות שיהיו קשורות לאופטימיזציה הכללית שלו ותהיינה בעלות השפעה על קידום האתר ומיקומו במנוע החיפוש של גוגל. כך בכור גולן עושה בכל פעם.

יצירת אסטרטגיית בניית קישורים

כל מקדם אתרים מקצועי כמו בכור גולן יודע את החשיבות הרבה של יצירת אסטרטגיית בניית קישורים. בדרך זו ניתן לפעול בצורה שיטתית וברורה יותר וכך להשיג תוצאות הרבה יותר טובות עם קידום האתר. על מנת להבטיח שבניית הקישורים תהיה לשביעות רצונו של הלקוח שלכם יהיה מומלץ לבצע עמו שיחה מקיפה ולשתף אותו בפרטים השונים.

כך הוא לא ירגיש שמאחור ויבין כי הוא מקבל תמורה הולמת לעלות קידום האתר מידי חודש. בכור גולן יודע לעבוד היטב מול הלקוחות שלו וזה משתלם לו מאוד.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לאתר חברת UX מוצלחת
כאשר אתם מחפשים חברה שתאפיין לכם את המסכים לתוכנה/ ממשק, או תאפיין לכם בצורה טובה את האתר, אתם מחפשים...
קרא עוד »
ינו 10, 2019
הדפסת תלת מימד דה-מיסטי: תובנות חיוניות
הופעתה של הדפסת תלת מימד חוללה מהפכה שהפכה בשקט הכל מייצור לרפואה. הטכנולוגיה הזו, שנראתה כחידוש לא...
קרא עוד »
נוב 23, 2023
הקמת חנות וירטואלית – מה אנחנו צריכים בשביל זה
כשאנחנו מעוניינים לפתוח חנות באזור מסוים, אז באופן יחסי, די ברור לנו מה אנחנו צריכים. אנחנו יודעים...
קרא עוד »
יול 14, 2019