שיפור מהירות אתרים

שיפור מהירות אתרים

מהירות דף האינטרנט שלכם הוא אחד מהגורמים המשפיעים באופן ישיר על הערך שגוגל תיתן לו ובכלל, על הביצועים שלו מול הגולשים הנכנסים אליו. הנה כמה דברים שכדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם בכל הקשור למהירות האתר שלכם.

שיפור מהירות אתרים 

אם הגעתם לכאן, נראה ששיפור מהירות אתרים הוא משהו שאתם מבינים שלא תוכלו לדלג עליו בקלות. מהירות האתר הוא מהגורמים המשפיעים ביותר על התוצאות שאותם תרצו לראות באתר שלכם.

השקיעו זמן וכסף על שיפור מהירות האתר שלכם, אם אתם מעוניינים להפיק ממנו יותר וכדי שגוגל ומנועי החיפוש האחרים, יוכלו לשפר את התוצאות שלכם בעת חיפוש האתר האישי שלכם.

מינוף תוסף מהירות הדף 

ישנם הרבה גורמים המשפיעים על מהירות טעינת דפי האתר, אך רבים מהם פשוט מעבר למומחיות של המשווק הממוצע. למרבה המזל, ישנם תוספים או מודולים מועילים רבים (בהתאם ל- CMS שלכם) שיכולים לסייע למהירותו.

שמירת דפים, היא דרך נוספת לעזור לשפר את זמן טעינת הדף שלכם. דפים שמורים, מוצגים כגרסאות HTML סטטיות של דף מסוים על מנת למנוע שאילתות שדורשות זמן רב למסד הנתונים של האתר שלכם. 

איזה דף נטען מהר יותר? 

דף אינטרנט שמור, נטען הרבה יותר מהר – תוך ירידה בעומס השרת בשיעור של עד 80%. משתמשי וורדפרס למשל, יכולים להתקין בקלות את אחד מתוספי המטמון הפופולריים הרבים כגון W3 Total Cache.

פתרון מהיר של מהירות דפים לאתרי וורדפרס כגון WP Rocket, לא יכול להתמודד רק עם שמירת דפים (החלפת הצורך בתוסף כמו W3 Total Cache) אלא גם שלל שיטות אופטימיזציה אחרות למהירות הדף. באופן כללי, כדאי שתעשו שיפור מהירות אתרים אלה בעזרת מומחי אינטרנט.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך סרטון תדמית לאפליקציה יכול להזניק לכם את ההורדות
אפליקציה טובה ככל שתהיה אם לא תשווקו אותה כמו שצריך כמות ההורדות עשויה שלא להספיק לכם כדי לייצר...
קרא עוד »
פבר 26, 2021
תובנות חיוניות לפיתוח אפליקציות מוצלח
יציאה למסע של פיתוח אפליקציות דורשת הבנה עמוקה של גורמי המפתח שיכולים ליצור או לשבור את הפרויקט שלך....
קרא עוד »
ינו 24, 2024
צילום לחנויות אינטרנט – שווה להשקיע בכך
שירותיו של צלם מקצועי אשר מציע לכם צילום לחנויות אינטרנט יהיו מאוד משתלמים מכיוון שהם יוכלו להביא...
קרא עוד »
יול 15, 2021