חברת נטפליקס – האם קיימת תחרות חדשה מול יוטיוב?

חברת נטפליקס

סטרימינג. מי לא אוהב סטרימינג? הכל זמין, הכל מוכן, כל מה שצריך זה רק אינטרנט והנה, אתם שם. ולמה אתם כל כך אוהבים סטרימינג? כי בשנים האחרונות כמות התכנים גדלה וגדלה עד שלא הייתה לכם ברירה והייתם צריכים להכין רשימה של התכנים שאתם חייבים לראות. גם לנו יש, זה בסדר. בשנים האחרונות התחיל להישמע בבתים רבים שם חדש של חברת סטרימינג, הלא היא נטפליקס.

נטפליקס תפסה כזו תאוצה עד שלא נותר אלא לתהות איך מתמודדת עם זה המפורסמת שבחבורת הסטרימינג, חברת יוטיוב, ואיך זה משפיע עליה? אם בכלל.

יוטיוב, שנמצאת בעולמנו, איך שאנחנו מכירים אותו היום, משנת 2005, הייתה הצלחה כה גדולה עד שנרכשה על ידי גוגל בשנת 2006. זה רק יכול לתת לכם את האינדיקציה לכוח העומד מאחורי יוטיוב במידה והיא צריכה. מצד שני, נטפליקס (קראו על Netflix) שנמצאת בערך עשור בינינו, החלה לתפוס תאוצה רק בשנים האחרונות בארצנו והצליחה כל כך עד שחברות כבלים מבקשות לעשות איתה שיתופי פעולה בכדי לא לאבד מהלקוחות שלהם, שהחלו להימשך יותר ויותר לחברה העולה, נטפליקס.

האם העובדה ששתיהן חברות סטרימינג אומר תחרות?

לאו דווקא. העניין בסטרימינג זה שהוא מזרים כל מיני סוגים של תכנים. הסבירות שתמצאו ביוטיוב את מה שראיתם בנטפליקס במלואו, הוא קטן אם לא אפסי. ביתר כנות, נטפליקס ויוטיוב לגמרי נעזרות אחת בשניה. לא פעם ולא פעמיים יוצא לבדוק טריילר של סרט שראיתם בנטפליקס אבל פשוט לא הייתם בטוחים אם הוא מספיק שווה את זה. כמה קליקים בנייד והנה לכם הטריילר שיביא את ההחלטה.

זה גם פועל לכיוון השני. לנטפליקס יש סדרות דוקומנטריות מדהימות שבשביל להמשיך ולקבל מידע עליהן, תוכלו להיכנס ליוטיוב וללמוד על המקרים האמיתיים. אם ראיתם סרט דוקו על אמן מסוים, יוטיוב ישמיע לכם את השירים שלו בשניה שתבקשו. אתם יודעים איך זה.

קראו גם על יתרונות סטינג טיוי באתר גאדג'טי

ענינו לכם על השאלה?

אין תחרות כי לא הייתה תחרות. יוטיוב ונטפליקס יכולות לצעוד אחת לצד השניה בעולם הסטרימינג ללא כל כך צורך בתחרות.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיווק שותפים – כמה זה יעיל? אדם טל שמצליח בתחום מסביר
בוודאי לא פעם שמעתם על שיווק שותפים כאחת הדרכים היעילות ביותר להרוויח כסף באמצעות האינטרנט. על אף...
קרא עוד »
אפר 27, 2020
חוקי חזקות – כך תצליחו ללמוד
כדי להצליח עם לימוד חוקי חזקות יהיה רצוי לפנות אל מורה פרטי עם ניסיון רלוונטי בהוראה של אלה. מורה...
קרא עוד »
אפר 07, 2022
טיימינג זה שם המשחק
אחד הכללים החשובים והנכונים ביותר בחיים, בכל דבר, הוא לדעת לעשות את הדברים הנכונים בזמן הנכון. היה זה...
קרא עוד »
אוג 09, 2022