שחזור דיסק קשיח כל מה שצריך לדעת

שחזור דיסק קשיח

אין ספק שאחד הדברים הכי פחות נעימים שיכולים לקרות לנו, בין אם זה באופן אישי ובין אם זה באופן מקצועי, זה מצב בו אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם דיסק קשיח הרוס, פגום, וכל החומר אשר מותקן עליו נמחק או נהרס. 

אנחנו התרגלנו לשמור במהלך השנים את כל המסמכים שלנו בדיסק קשיח, בין אם מדובר במסמכים שקשורים לעבודה ובין אם מדובר בתמונות או כל דבר אחר. לכן, אם אנחנו רוצים שזה יישמר כמו שצריך, עלינו לוודא שהדיסק קשיח יהיה תקין ויעבוד כמו שצריך. אם זה לא קורה, אז אנחנו בבעיה. 

במקרה כזה, אנחנו יכולים לפנות אל חברה מקצועית אשר מתמחה בנושא של שחזור דיסק קשיח במעבדה. מדובר על חברה שיש לה את הכלים בשביל לשלוף מתוך הדיסק את התכנים השונים ולשחזר אותם באופן כזה שנוכל לחזור ולעשות בהם שימוש בצורה אפקטיבית. 

כיצד עושים זאת בצורה נכונה

בעיקרון שחזור דיסק קשיח הוא תהליך שמתבצע על ידי שחזור קבצים, וכן על ידי הדבקת חלקי קבצים, באופן כזה שחלקיקי קבצים יוכלו להתחבר יחד על מנת לייצר את אותו קובץ מקורי. במקרים מסוימים, השחזור לא יהיה מלא אלא חלקי, עד לנקודת זמן מסוים. זה תלוי במצב הדיסק ובמצב הקובץ. 

על מנת לבצע שחזור, יש להשתמש בכלים ואמצעים מתאימים, וכן להיעזר באנשי מקצוע כמו צוות מעבדת שחזור מידע דטה קייר שמכירים את הנושא היטב ויש להם יכולת והרבה סבלנות, לשבת עם הדיסק, עם כל קובץ ולשחזר כל אחד מהם לאט לאט. 

לפני סיום נדגיש, ישנן תוכנות לשחזור קבצים, אך הן הרבה פחות אפקטיביות מאשר שחזור מקצועי שנעשה על ידי אנשי מקצוע בעזרת הכלים והאמצעים שעומדים לרשותם. 

 

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אחסון יופרס
אחסון אתרים הוא תהליך של אירוח אתר על מערכת ממוחשבת. מערכת המחשוב יכולה להיות חלק מהרשת הפנימית של...
קרא עוד »
אוק 13, 2022
מהפכה בפתרונות קירור לחברות וארגונים
פתרונות קירור התעלו מתפקידם המקובל כמערכות בקרת טמפרטורה בלבד. בעולם העסקים המהיר של היום, הם מהווים...
קרא עוד »
אוק 23, 2023
מוצרי פרסום – חייבים להיות איכותיים ומתאימים ללקוחות
אם אתם מתכוונים להשיג מוצרי פרסום עבור העסק שלכם וקידומו, דעו לכם כי יהיה נחוץ מצדכם לבחור אך ורק...
קרא עוד »
ינו 12, 2022