שחזור דיסק קשיח כל מה שצריך לדעת

שחזור דיסק קשיח כל מה שצריך לדעת

אין ספק שאחד הדברים הכי פחות נעימים שיכולים לקרות לנו, בין אם זה באופן אישי ובין אם זה באופן מקצועי, זה מצב בו אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם דיסק קשיח הרוס, פגום, וכל החומר אשר מותקן עליו נמחק או נהרס. 

אנחנו התרגלנו לשמור במהלך השנים את כל המסמכים שלנו בדיסק קשיח, בין אם מדובר במסמכים שקשורים לעבודה ובין אם מדובר בתמונות או כל דבר אחר. לכן, אם אנחנו רוצים שזה יישמר כמו שצריך, עלינו לוודא שהדיסק קשיח יהיה תקין ויעבוד כמו שצריך. אם זה לא קורה, אז אנחנו בבעיה. 

במקרה כזה, אנחנו יכולים לפנות אל חברה מקצועית אשר מתמחה בנושא של שחזור דיסק קשיח במעבדה. מדובר על חברה שיש לה את הכלים בשביל לשלוף מתוך הדיסק את התכנים השונים ולשחזר אותם באופן כזה שנוכל לחזור ולעשות בהם שימוש בצורה אפקטיבית. 

כיצד עושים זאת בצורה נכונה

בעיקרון שחזור דיסק קשיח הוא תהליך שמתבצע על ידי שחזור קבצים, וכן על ידי הדבקת חלקי קבצים, באופן כזה שחלקיקי קבצים יוכלו להתחבר יחד על מנת לייצר את אותו קובץ מקורי. במקרים מסוימים, השחזור לא יהיה מלא אלא חלקי, עד לנקודת זמן מסוים. זה תלוי במצב הדיסק ובמצב הקובץ. 

על מנת לבצע שחזור, יש להשתמש בכלים ואמצעים מתאימים, וכן להיעזר באנשי מקצוע כמו צוות מעבדת שחזור מידע דטה קייר שמכירים את הנושא היטב ויש להם יכולת והרבה סבלנות, לשבת עם הדיסק, עם כל קובץ ולשחזר כל אחד מהם לאט לאט. 

לפני סיום נדגיש, ישנן תוכנות לשחזור קבצים, אך הן הרבה פחות אפקטיביות מאשר שחזור מקצועי שנעשה על ידי אנשי מקצוע בעזרת הכלים והאמצעים שעומדים לרשותם. 

 

כתוב/כתבי תגובה