הפיכת אתר לאפליקציה: איך עובד התהליך ולמי זה מתאים?

הפיכת אתר לאפליקציה כרוכה במספר שיקולים ובדרך כלל היא מתאימה ביותר לסוגים מסוימים של עסקים או למטרות. הנה שמונה דברים שכדאי לדעת על התהליך של הפיכת אתר לאפליקציה באתר קדימה+ ולמי הוא טוב:

1. הבן את הצורך: הדבר הראשון שצריך להבין הוא למה אתה רוצה להפוך את האתר שלך לאפליקציה. זה בדרך כלל מועיל אם יש לך רמה גבוהה של תעבורה ניידת, זקוק לפונקציונליות הזמינה רק דרך אפליקציות לנייד (כמו הודעות דחיפה או שימוש בחומרה במכשיר), או רוצה לספק פונקציונליות לא מקוונת.

2. הכר את המשתמשים שלך: הבן את בסיס המשתמשים שלך ואת הצרכים שלהם. אם המשתמשים שלך צפויים לעסוק יותר באפליקציה או דורשים תכונות שאתר לנייד לא יכול לספק, הפיכת האתר שלך לאפליקציה עשויה להיות מועילה.

3. חווית מובייל: הפיכת אתר לאפליקציה דורשת יצירת חווית משתמש חלקה ומגיבה. זה יכול להיות שונה לגמרי מחוויית אתר שולחני.

4. ידע טכני: התהליך דורש רמה מסוימת של ידע טכני. בהתאם לשיטה שתבחר, ייתכן שתצטרך מיומנויות בפיתוח אפליקציות לנייד, היכרות עם מסגרות ספציפיות או הבנה של עובדי שירות ו-HTTPS עבור PWAs.

5. עלויות: בהתאם לשיטה שתבחר, עשויות להיות עלויות פיתוח, עמלות בחנות אפליקציות ועלויות תחזוקה שוטפות. תקציב עבור אלה מבעוד מועד.

6. מסגרת זמן: התהליך יכול לקחת זמן, במיוחד אם אתה מפתח אפליקציה מקורית או PWA מורכב. תכנן את לוח הזמנים שלך בהתאם.

7. אישור App Store: לכל חנות אפליקציות יש סט הנחיות ותהליכי אישור משלה. האפליקציה שלך חייבת לעמוד בסטנדרטים האלה כדי להירשם בפלטפורמה.

8. תחזוקה שוטפת: אפליקציה היא לא פרויקט חד פעמי. תצטרך לספק עדכונים שוטפים, לתקן באגים, ואולי להוסיף תכונות או תוכן חדשים כדי לשמור על מעורבות המשתמשים ולהבטיח שהאפליקציה תישאר פונקציונלית ומאובטחת.

למי זה טוב?

עסקי מסחר אלקטרוני: אפליקציות יכולות לספק תהליך תשלום חלק יותר, הודעות דחיפה על עסקאות או תזכורות לעגלה, והצעות בלעדיות בתוך האפליקציה.

חדשות או פלטפורמות תוכן: אם אתה מספק עדכוני תוכן שוטפים, אפליקציה יכולה לספק הודעות דחיפה כדי לשמור על מעורבות המשתמשים ולספק אפשרויות קריאה במצב לא מקוון.

שירותים או כלים מקוונים: אם האתר שלך מציע כלי או שירות מקוונים שמשתמשים ניגשים אליו לעתים קרובות או צריכים להשתמש בו במצב לא מקוון, אפליקציה יכולה לספק יותר נוחות ופונקציונליות טובה יותר.

פלטפורמות קהילה: אם אתה מנהל קהילה מקוונת, אפליקציה דרך אתר קדימה פלוס יכולה להציע כלי מעורבות טובים יותר, התראות מיידיות וחוויה מותאמת אישית יותר.

פלטפורמות חינוכיות: עבור קורסים מקוונים או חומרי למידה, אפליקציה יכולה לספק גישה לא מקוונת, תרגילים בתוך האפליקציה ותזכורות עבור לוחות זמנים ללימודים.

זכור, זה שאתה יכול להפוך את האתר שלך לאפליקציה לא תמיד אומר שאתה צריך. שקול תמיד את צרכי המשתמש, היעדים העסקיים והמשאבים הזמינים שלך לפני קבלת החלטה.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יוטיוב – האם כדאי לפתוח לעסק?
כמעט כל סוג של עסק יכול להפיק תועלת מפתיחה של ערוץ יוטיוב. זוהי דרך מעולה לשווק מוצרים ושירותים, לספק...
קרא עוד »
יול 26, 2021
קידום באינסטגרם
כיום כבר ידוע שלהפעיל חשבון פעיל במיוחד באינסטגרם יכול והועיל רבות לקידום מוצרים שירותים, בזמן...
קרא עוד »
נוב 18, 2020
ספק ותשתית אינטרנט
בחירת ספק אינטרנט ותשתית, לא תמיד קלה. יש משתנים לכאן ולכאן ושיכולים שיכולים לשנות את הדעה כל רגע....
קרא עוד »
מרץ 30, 2022