האם ניתן לשחזר מידע מכונן חיצוני?

לשחזר מידע מכונן חיצוני

כוננים קשיחים חיצוניים עושים צרות למרבית הצרכנים שרכשו כזה או אחר. כאשר הכונן הקשיח החיצוני לא עולה, או לא מזוהה כלל במחשב, אנו נוטים להיכנס ללחצים ולחשוב שכבר הכל אבוד. תנו לנו לחדש לכם – ניתן לשחזר כמעט כל סוג של מידע מכונן חיצוני ולא משנה מה הדגם שלו וכמה הוא ישן.

איך עובד כונן קשיח חיצוני

יש שני סוגים של כוננים קשיחים: כונן שמורכב על דיסק, וכונן שמורכב מרכיבי פלאש. כל המחשב שלנו הוא שבריר מידע שנמצא בדיסק הקשיח. כאשר אנחנו כותבים מידע או קוראים מידע, הדיסק עושה את פעילותו על התא הנכון. יש בכוננים קשיחים אלפי תאים שאנחנו יוצרים, במידה והתא הספציפי לא נדרס לצמיתות, יהיה ניתן לשחזר ממנו כל מידע שנמחק בעבר. במקרים מסוימים, גם בתאים וירטואליים שאותחלו מחדש, או נדרסו במעט, יהיה ניתן לשחזר מידע בטכניקות מתקדמות ששמורות רק למעבדת שחזור מידע מקצועית כמו מעבדת שחזור מידע טיק טק.

האם ניתן לשחזר מידע מכונן חיצוני – התשובה היא כן

לאחר שהבנו כיצד הכונן הקשיח החיצוני עובד, ישנה שאלה שעדיין לא נפתרה: "האם ניתן לשחזר מידע מהכונן החיצוני", ובכן התשובה היא לרוב כן. התקלות הנפוצות ביותר בכונן הקשיח הם: התרסקות וכשל מצד הכונן הקשיח, הכונן משמיע רעשים מוזרים, דברים נתקעים או קופאים, הכונן לא מגיב או לא עולה בכלל. במטרה להציל את החומר הקיים, נצטרך לבודד את הבעיה, ולהשתמש בתוכנות ייעודיות וחומרה מתאימה לשם הוצאת המידע הקיים מהדיסק החיצוני. בכל מקרה, הוצאת חומר מדיסקים חיצוניים נעשית רק במעבדה מקצועית לשחזור וטיפול במידע.

למי ניתן לפנות – רק מעבדה מוסמכת לשחזור מידע

הדרך היעילה להשיב את המידע האבוד היא להשתמש בשירותיה של חברת אחזור מידע טיקטק לצורך שחזור מידע בצורה המקצועית והבטוחה ביותר. כפי שידוע לכם, מידע ונתונים הם נושא מאוד רגיש, טעות אחת קטנה וחובבנית עשויה למחוק את ההזדמנות להשיב חלק מהקבצים היקרים שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו, ונשמח לספק לכם את העבודה הטובה ביותר.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה צריך לדעת לפני שבוחרים מנעולים חכמים לבית?
בשנים האחרונות, טרנד הטכנולוגיה הייחודית של מנעולים חכמים חזק מאוד ונכנס להרבה בתים חדשים או כשדרוג...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020
מעבר למאמרי תוכן מסורתיים: אסטרטגיות שיווק חלופיות
בעוד ששיווק מאמרי תוכן הוא אסטרטגיה פופולרית ויעילה, זה לא המסלול היחיד לעסקים המבקשים להגביר את...
קרא עוד »
דצמ 13, 2023
קורס פיתוח אפליקציות לילדים מוכשרים
יש לנו ביקוש עצום להדרכה לפיתוח אפליקציות במדינה שלנו. עם זאת, רוב האנשים שמתכוננים להפוך למפתחים לא...
קרא עוד »
אפר 24, 2023