תיקון מחשבי מק לעומת פיסי – 3 הבדלים מהותיים

תיקון מחשבי מק לעומת פיסי – 3 הבדלים מהותיים

כאשר עומדים לבצע תיקון במחשב, יש לשים לב להבדלים שקיימים בין מחשבי מק למחשבי פיסי. ההבדלים הינם מהותיים והם נוגעים לשלושה היבטים. הנה הפירוט לפניכם.

ההבדלים בתיקון מחשבים

  1. מבנה המחשב והחומרה – מחשבי מק שונים ממחשבי פי סי במבנה שלהם, גם החומרה שלהם שונה מהחומרה של מחשבים אחרים. מה זה אומר? שכאשר ניגשים לתקן מחשב מק צריך להכיר את המבנה ואת החומרה שמאפיינים את המחשבים הללו. כי רק טכנאי שמכיר לעומק את מחשבי המק יוכל להתמודד עם התיקון שלהם ולהשלים את התיקון באופן הנדרש וביעילות.
  2. חלקי חילוף – במהלך תיקון מחשבים נדרשים לא פעם לבצע החלפת חלקים. החלפת חלקים דורשת חלקים מקוריים של החברה המייצרת. וזאת כדי לתקן את המחשב באופן מושלם אשר יחזיר אותו למצבו הראשוני. במידה ומבצעים את התיקון חשוב מאוד כי יהיו ברשות הטכנאי המבצע את החלקים הנדרשים. טכנאי פיסי מחזיק תחת ידיו חלקים של מחשבי פיסי שמגיעים אליו. ואילו טכנאי של מחשבי מק יחזיק בידיו חלקים שמתאימים למחשבי מק.
  3. תקלות אופייניות – לכל מחשב יש את התקלות שמאפיינות אותו. ניתן לומר שלפי החברה, הדגם או סוג המחשב ניתן לצפות אילו תקלות עתידות להתרחש בו. אין דומות תקלות במחשבי מק לתקלות במחשבי פיסי. מסיבה זו צריך לבחור טכנאי מתאים שיש לו מומחיות בתיקון מחשבים מהסוג שאנחנו זקוקים לתקן. כיוון שכך הוא יוכל להתמודד עם התקלה, לבצע את התיקון, ולהוציא עם סיום התהליך מחשב במצב מעולה שיכול לשרת אותנו על הצד הטוב ביותר.

איזה מחשב אתם מחזיקים ברשותכם? מול איזו תקלה נתקלתם? מה שלא יהיה – בחרו טכנאי מקצועי בתל אביב בעל מומחיות ספציפית במחשב כמו שלכם.

כתוב/כתבי תגובה