קידום אתרים בחו"ל עם ry digital

הרבה פעמים כשלקוחות ישראלים מחפשים חברות קידום אתרים, באופן טבעי, הם מחפשים חברות שיודעות לבצע קידום בישראל. אין להם סיבה לחפש חברות קידום שעובדות גם על אתרים בחו"ל, מאחר ואותם לקוחות פונים לקהל מקומי, ישראלי.

אך ישנם לא מעט לקוחות, בין אם מדובר בחברות או אנשים עצמאיים שמייצאים מוצרים לחו"ל, אשר יצטרכו לחפש חברות קידום אתרים שעובדות גם בחו"ל, כלומר, הן מתמחות לא רק בקידום אתרים דרך גוגל ישראל, אלא גם דרך גוגל במדינות שונות בעולם, וכן דרך אתרים וכלים אחרים לקידום במדינות שונות.

עבור הגולש הישראלי שאיננו מתעסק ואיננו מעורה בתחום הקידום, זה נראה בוודאי אותו דבר. אם נניח הוא מחפש מוצר מסוים, אז הוא עלול לחשוב שאין הבדל בין קידום שנעשה דרך גוגל ישראל לבין קידום בין לאומי שנעשה דרך גוגל רוסיה או גוגל איטליה וכל מדינה אחרת. אך קיים הבדל עצום בין השניים, כפי שנוכל לראות מיד.

כאשר חברה מקדמת מוצר בישראל, היא עושה זאת על פי הביטויים הפופולאריים בישראל, על פי אפיונים של קהל מקומי. לעומת זאת, בשביל לקדם מוצר בחו"ל, צריך לעשות את זה על פי ביטויים פופולאריים באותה מדינה, על פי אפיון של הקהל המקומי, ובאופן כללי, צריך לעבוד על פי הכללים שנהוגים שם.

כיצד עושים את זה בצורה חכמה?

בשביל לקדם אתרים בחו"ל, צריך לעבוד עם חברה שמתמחה בכך. ישנן חברות שונות שמתמחות בקידום אתרים בחו"ל. מדובר על חברות שפונות לא רק לקהל המקומי אלא גם לקהל חיצוני. מדובר על אנשי מקצוע שגם יודעים את השפה ויכולים לתקשר עם עסקים מקומיים, וגם יודעים כיצד לקדם על פי הכללים המקומיים.

חשוב מאוד להשקיע בכך כסף וזמן, אחרת אי אפשר יהיה לקדם את האתר במדינות אחרות, מה שעלול להביא לידי כך, שהוא לא יזכה לחשיפה ופרסום כפי שאנחנו מצפים, ואז לא נוכל למשוך אלינו לקוחות ממדינות אחרות. זה דורש סבלנות והרבה עבודה, אך בעזרת אנשי מקצוע  מנוסים, נוכל להגיע לתוצאות המיוחלות.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו עוד היום – קידום אתרים בחו"ל עם ry digital.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוצאים מיישם פריוריטי טוב?
חיפוש קצר בגוגל מעלה, שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מומחים ביישום פריוריטי, בין אם מדובר במיישמים...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
חקר מקצועות בסיס לבני נוער באינטרנט
בנוף ההולך ומתפתח של החינוך, חקר מקצועות בסיס לבני נוער דרך האינטרנט הוא נושא יותר ויותר רלוונטי....
קרא עוד »
מרץ 12, 2024
בחירת הדפסות בחוכמה: מדריך לעיצוב אופטימלי
בתור סמכות מובילה בתחום העיצוב, זה העונג שלי לחלוק תובנות לגבי נושא שיכול להשפיע באופן משמעותי על...
קרא עוד »
דצמ 12, 2023