אביזרי עישון משוכללים וטכנולוגיים למעשנים המודרניים

וופורייזר

במדינה שלנו זה לא ממש נדיר למצוא חובבי עישון ויש לא מעט צרכני קנאביס בגילאים שונים ומחתכים שונים של האוכלוסייה. אם נחפש מכנה משותף כלשהו בין כולם, נגלה כי הרוב המכריע שלהם מעשן באותן דרכים ישנות ומוכרות שהן לאו דווקא הכי בריאות ונוחות שיש. מצד שני, יש לא מעט שדווקא לקחו את חווית העישון והביאו אותה למאה ה-21 כשהם מוצאים כל מיני דרכים טכנולוגיות וייחודיות לצריכת קנאביס ועישון באופן כללי. איך עושים את זה? עם אביזר עישון משוכללים ומיוחדים. בואו נכיר כמה כאלה.

וופורייזר

אם אתם צרכני קנאביס קבועים אין ממש סיכוי שלא שמעתם כבר על הוופורייזר. מדובר למעשה במכשיר אידוי אליו ניתן להכניס את פרחי הקנאביס, לחמם אותם לטמפרטורה מסוימת בה משתחררים החומרים הפעילים CBD ו-THC  ולשאוף את האדים במקום עשן בצורת העישון המסורתית. היתרון המשמעותי כאן הוא שמדובר בדרך הרבה פחות מזיקה שכן אדים כמעט ולא פוגעים בריאות, בטח לא כמו העשן שעושה נזקים של ממש. בנוסף מדובר במכשיר נוח לשימוש, קל לנשיאה וניקוי ואטרקטיבי במיוחד. קחו למשל את וופורייזר מייטי לחובבי עישון – הרי שמדובר במכשיר טכנולוגי מתקדם המאפשר חווית צריכת קנאביס ייחודית בלי שום ספק וזו הסיבה שהוא מושך כל כך הרבה משתמשים מדי שנה.

גריינדר אלקטרוני

מכירים את הסיטואציה הזו בה אתם טוחנים את הפרחים והטבק בגריינדר הידני ועוד לפני שהספקתם לגלגל את הג'וינט הכל מתלכלך ונמלא פירורים? ובכן, גריינדר אלקטרוני פותר בדיוק את הבעיה המעצבנת הזו ובנוסף מאפשר לטחון את הפרחים עד דק באופן שווה ואחיד לעישון אופטימלי, חלק ונעים.

ערכת גידול קנאביס

למשתמשי הקנאביס הרפואי שאוהבים את תחום הגינון, ערכה לגידול קנאביס היא ללא ספק חובה. הערכה מכילה חלל גידול מיוחד, חיבור לחשמל ולמערכת מים ובעצם כל מה שמאפשר צמיחה אופטימלית של הצמח. שימו לב כי מדובר בדבר שגוזל לא מעט חשמל ויש לקחת זאת בחשבון.

לסיכום, אם אתם רוצים לקחת את חווית העישון שלכם לשלב הבא, אלו הם כמה רעיונות מוצלחים איך לעשות זאת.

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם שירותי IT?
הוא שם כולל טכנולוג טכנולוגיות מידע אשר מטרתן לאפשר מחשוב ותקשורת לשם ניהול טוב יותר ועיבוד מידע...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
מי צריך חברות שירותי it
העולם שלנו כבר מזמן הפך להיות וירטואלי כזה שמתנהל כמעט אך ורק הודות לשירותי המחשוב הקיימים. אנחנו...
קרא עוד »
אפר 02, 2022
קורס בניית אפליקציות לילדים
הילדים של היום מבלים יותר ויותר זמן מול מסכי המחשב. אי אפשר למנוע את זה מהם ולכן, מומלץ לנצל את הזמן...
קרא עוד »
נוב 25, 2022