בודק חדירות

בעיות אבטחת רשת הן אחד האתגרים המאתגרים ביותר העומדים בפני אנשי IT ואנשי עסקים כיום. הם נגרמים לרוב מטעות אנוש או חולשות אנושיות, כגון סיסמאות גרועות ומערכות הצפנה חלשות. בינה מלאכותית יכולה לעזור לחברות לזהות את החולשות הללו ולשפר את עמדת אבטחת הרשת שלהן בזמן אמת, ללא התערבות או ידע אנושי. אנחנו לא צריכים לחשוב על התקפות ברשת רק כעל בעיה עבור סוכנויות ממשלתיות או בנקים, אלא עבור כל מי שמשתמש באינטרנט. יש להם השלכות ישירות עלינו, ולכן עלינו לפעול נגדם.

בזמן העבודה על פרויקט, עלינו לדעת כיצד לטפל בבעיות האבטחה. זו משימה לא קלה כי ישנם סיכוני אבטחה רבים שיכולים להתרחש בפרויקטים שלנו. הרבה אנשים לא יודעים על הסיכונים הללו והם נוטים להתעלם מהם או להשלים איתם מבלי לעשות דבר בנידון.

איך בודקי חדירות יכולים לעזור לנו?

בודקי חדירה הם האנשים שבודקים את האבטחה של רשת, מערכת ואפליקציות. הם עושים זאת על ידי פריצה למערכות ואפליקציות, מקבלים גישה למידע שלא אמור להיות נגיש. הם צריכים להיות מסוגלים למצוא נקודות תורפה ולנצל אותן. הם צריכים להיות מסוגלים להעריך את האבטחה של רשת וגם לזהות חולשות במערכות שבהן משתמשים לקוחות.

שכירת בודקי חדירות היא דרך טובה לגלות אם עובדי החברה שלך מסוגלים לעבור את המחסומים של אתר אינטרנט.הם משתמשים בכלי תוכנה וטכניקות שונות כדי לנטר את פעילות הרשת של חברה לאיומים פוטנציאליים.זה שימושי במיוחד כאשר יש לך צוות שצריך לעבוד על פרויקטים שונים בו-זמנית.

אתה יכול להשתמש במידע זה כקלט לתהליך הגיוס שלך, כדי שתוכל לבחור את המועמדים הטובים ביותר עבור הצוות שלך. ייתכן שתרצה גם לשכור בודקי חדירות על מנת לזהות אם יש בעיות כלשהן באתר שלך הדורשות תיקון, ולאחר מכן ליישם תיקוני באגים בהתאם.

למגוון משרות אבטחת מידע >>>

כתוב/כתבי תגובה