קורס בניית אפליקציות לילדים

הילדים של היום מבלים יותר ויותר זמן מול מסכי המחשב. אי אפשר למנוע את זה מהם ולכן, מומלץ לנצל את הזמן הזה ללמידה מועילה ולהפוך את המשיכה והאהבה של הילדים למחשב לפעילות שימושית.

לשם כך קיים קורס בניית אפליקציות לילדים. הקורס יעזור לילדים שלכם להכיר את יסודות התכנות, ליצור אתרים ומשחקים, לצבור ידע ומיומנויות יקרות ערך ואולי אף להוות הצעד הראשון למקצוע העתידי שלהם.

כידוע היום תכנות היא מיומנות הכרחית לעתיד של הילדים שלנו שמתחיל כבר היום. ככל שהילד ישלוט במיומנויות תכנות מוקדם יותר, כך יהיה לו קל יותר להבין את החומר, להתמודד איתו, לפתח יכולות שונות ולהתמודד טוב יותר עם המשימות שהחיים יציבו לפניו בעתיד.

קורס בניית אפליקציות הוא דרך חדשה ללמד ילדים כיצד ליצור אפליקציות ומשחקים תוך כדי למידת תכנות, עיצוב ויצירתיות. הקורס מיועד לילדים בגילאי 9-13 ומועבר בשפה העברית.

הקורס נועד ללמד את היסודות של פיתוח אפליקציות משלהם עם הרעיונות ויצירתיות שלהם ולתת לילדים טעימה של איך זה מרגיש לבנות אפליקציה מאפס.

בקורס זה, הילדים יחשפו לשפות תכנות וילמדו כיצד להשתמש בהם. הילדים יוכלו ליצור אנימציות, משחקים וסיפורים אינטראקטיביים. המדריך ילווה את הילדים במהלך כל התהליך של בניית האפליקציות. מלבד השיעורים עצמם, הילדים יכולים להמשיך לעבוד על האפליקציות שלהם גם בבית לאחר השיעור, במידה וירצו בכך. 

הלמידה מתרחשת בצורה קלה, נגישה וידידותית לילדים כך שבד”כ הילדים מרותקים למסך במהלך השיעורים. 

קורס בניית אפליקציות לילדים עוזר להם ללמוד כיצד לתכנת בצורה מרתקת, מהנה וקלה לשימוש. כל ילד יכול להמציא ולממש את כל מה שעולה לו בראש, לבנות אפליקציה משלו וליישם במיידית את הידע שרכש בקורס.

להרשמה לחוג מחשבים >>>

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדע אם הגיע הזמן לפיתוח אפליקציה לעסק שלך?
כולנו דוהרים, אנשים מן השורה לצד בעלי עסקים, מנהלים, עצמאיים ושכירים – כולם רצים קדימה. עובדים קשה כדי...
קרא עוד »
ינו 06, 2019
למה ללמוד קידום אתרים
עידן הקורונה שינה לא מעט את עולם התעסוקה הישראלי והעולמי, דבר שגרם ללא מעט אנשים לאבד את מקום העבודה...
קרא עוד »
אוג 16, 2020
מה השלבים בתהליך בניית אפליקציה
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשקול בעת פיתוח אפליקציה הוא האם האפליקציה  תהיה הצלחה או לא. אם רוצים...
קרא עוד »
יונ 27, 2022