תנור קומפקטי – לא רק למטבח קטן

בכל מטבח יש צורך במספר מכשירי חשמל בולטים ומובילים – ותנור האפייה הוא אחד מהם. בעזרתו ולצד המיקרוגל והכיריים מכינים אוכל. את התנור בוחרים על פי צרכי בעלי הבית, כמות האנשים במשפחה, גודל שטח המטבח, וכמובן, גם איכותו והמפרט שבו. במטבח קטן ניתן להכניס תנור קומפקטי העונה בצורה מושלמת על הדרישות. עם זאת, בגלל המפרט הטכני העשיר שלו, ובכלל זה, תפוקת האנרגיה שהוא מסוגל לייצר, הוא יכול לתת מענה גם למטבחים גדולים יותר.

מפרט טכני עשיר

תנור קומפקטי הוא בעל מידות צנועות וניתן לשלב אותו בריהוט מטבח מגוון. הוא נועד, בעיקר, לאפייה והחדיש והמתקדם כולל 6 תוכניות בישול ואפייה. כך ניתן למצוא בו מספר תוכניות טורבו, תוכניות גריל ותוכנית חימום צלחות. כל אלו נותנים פתרונות מקיפים לכל חובב אפייה ובישול. הוא כולל מספר רב של תוכניות אוטומטיות בטווחי טמפרטורה גדולים של החל מ 30 מעלות ועד 275 צלסיוס. הייחוד שלו הוא כי ניתן לעשות בו שימוש גם כמיקרוגל. השליטה נעשית על ידי כפתור ייחודי גדול המאפשר בחירה וניווט בין התוכניות השונות. 

תצוגה ואבזור משלים

הוא מגיע עם תצוגה צבעונית הכוללת תצוגת טמפרטורה מומלצת לתוכנית, תצוגת טמפרטורה בפועל, בקרת התחממות, לחצנים לחימום מהיר, שעון אלקטרוני, מאוורר אחורי ועוד. כמו כן, סגירה ונעילה רכה, נעילת בטיחות מפני ילדים וכדומה. מומלץ לרכוש תנור מקצועי איכותי מחברה בעלת מוניטין המחזיקה ברשותה מבחר מוצרי חשמל של חברות בינלאומיות ידועות. השירות המקיף כולל ייעוץ, אספקה, הובלה, שירותי תיקונים ועוד. רכישת מכשירים חשמליים מעולים מקלים מאוד על העבודה ומבטיחה פעולה תקינה שלהם לאורך זמן. כל מוצר מגיע עם אחריות הנקבעת על ידי היצרן על פי שיקוליו. קרייזמן מוצרי חשמל ישמחו להעניק לכם שירות!

 

בלוג כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך יוצרים קמפיין שיווק איכותי וטוב?
קמפיין שיווקי באיכות טובה דורש תכנון וביצוע קפדניים. זה צריך להיות מותאם לקהל היעד, להיות מעוצב היטב...
קרא עוד »
מאי 18, 2023
עלות בניית חנות וירטואלית
הרבה פעמים, בעלי עסקים, בעלי מקצוע, תוהים בינים לבין עצמם, האם משתלם להם להשקיע תקציב מסוים בהקמת אתר...
קרא עוד »
יול 24, 2019
מנוי לווטרינר – להשקיע בבעלי החיים
הענקת מענה רפואי תמידי לבעל החיים שלכם זה משהו שעליכם לשים עליו דגש מרכזי למען רווחת החיה. הדרך הטובה...
קרא עוד »
ספט 13, 2020